Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a ciklus.hu-n görbét...

Aki a ciklus.hu-n görbét vezet, az segitene nekem is? Hogy tudnám ugy megcsinálni, hogy nekem is mutassa ha peteérésem van, vagy ilyesmi:S nem nagyon értek ehhez. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

barnával jelzi a mensit mikor kell megjönnie, a zöld egy nap pedig a várhato pé-

32

2009. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod az első adatot,a mensid elő napját,akkor a gép bejelöl zölddel egy napot,és az a várható peteérés napja.Mondjuk ez egy átlag,így nem mindig találja el azt a napot,mikor van a pé.Ha még mellette hőmérőzöl,amit ott vezethetsz,akkor az már tutibb,hogy megtudod mikor volt pontosan pé-d.
2009. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt értem, és meg is csinálva. amit nem tudok hogy kell, az az, hogy páran beszokták linkelni hogy nézzék meg mások is a görbéjüket.Na én arra gondolok. Azt hogy tudnám megcsinálni?Köszi az eddigi válaszokat
2009. máj. 4. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! ha megnyitod a diagrammodat, akkor az alatt a lap alján látod ezt: Ezt a diagramot az alábbi linkkel oszthatod meg másokkal:

na, azt a linket lemented a gépre, majd itt beszúrod a kérdésedbe, vagy a kommentedbe...:)

2009. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké. köszike:)
2009. máj. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!