Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnám megcsinálni azt,...

Hogy tudnám megcsinálni azt, hogy a ciklus.hu-n ne kezdjen új ciklust, ha beírom a vérzés intenzitását?

Figyelt kérdés
Mert, ha vérfoltot jelölök csak, akkor folytatja ciklust, de ha enyhe/közepes/erős vérzést írok, akkor új ciklust kezd. Ez azért lenne fontos, mert olvastam, hogy vannak olyanok, akik menstruálnak terhesség alatt, és esetleg ha velem is előfordul jó lenne egy szép hosszú ciklust látni.
2010. márc. 5. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kezd új ciklust elvileg, csak akkor ha naptár nézetben beállítod hogy ciklus hozzáadása. Ha véletlen beírtad, akkor ott jobb klikk ciklus törlése.
2010. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,igaza van az előttem válaszolónak,nem kezd új ciklust csak attól,hogy a vérzést beírtad.Nekem pont ez volt a baj a múltkor,hogy a naptárnézetben nem írtam be az új ciklust,és egybe folytatta a másikkal.Csak a 10. napon vettem észre,mikor megkukkoltam a görbém,addig meg csak írtam:)Szóval a naptárnézetbe ne adj új ciklust meg!
2010. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!