Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Qupido terhes teszt szokott...

A Qupido terhes teszt szokott szellemcsíkos lenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem többször is volt , de mindig időn túl, fél -egy óra múlva. Amikor viszont valósan terhes lettem akkor azonnal ott volt, de akkor is csak vékony, és halvány, másikat csináltam gyorsan azon meg már erős volt a csík, ugyanabból a vizeletből, én utálom a qupidot.
2011. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál!Most már én is így látom,pedig azt mondják ez a legérzékenyebb teszt!Hát most már nekem is meg van a véleményem!Hanyadik dpo. napon teszteltél pozitívat?
2011. okt. 26. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
9
2011. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval kilencediken , de az első gyerekkel a kimaradt mensi után három nappal nagyon halványat.
2011. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is szellemcsíkos lett, de csak 1-2 óra múlva.

Jó az a teszt, csak nem szabad időn túl nézegetni. Dobd ki 10 perc után.

2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Bárcsak már nekem is lenne egy 2 csíkos tesztem,de sajnos 12 dpo.napon is negatív 10-es tesztem!Ez van!Most se sikerült!
2011. okt. 27. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnál, tudom mit érzel :S én több mint két évig, minden hónapban több tesztet csináltam , már szinte belediliztem ,hogy vagy szellemcsíkos vagy negatív , épp eldöntöttem ,hogy az utolsót teszteltem mert meghülyülök és akkor lett pozitív. Nagyon drukkolok neked, hogy mihamarabb sikerüljön.Fel a fejjel , új hónap új remény!!!!!!!!!!!
2011. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy!Nekem is már elegem van a tesztekből és sokszor reménytelennek érzem az egészet!
2011. okt. 28. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy sokszor reménytelennek érzed az egészet, én is annak hittem, már mindent próbáltam, teákat, cickafark, palástfű, na ekkor megzavarodott a mensim így abba hagytam, hőgörbéztem, ovuteszteltem, hiába, utolsó reményem az aspirin protect volt amit a nődokim ajánlott, mindig hideg volt a lábam és azt mondta szednek napi egyet amint elmúlik a mensim, mert ez segít a vérkeringést helyrehozni, és a méhnyálkahártyát tápláló ereknek is jót tesz, mert lehet csak ennyi kell a sikerhez, és igaza lett, abban a hónapban sikerült.
2011. okt. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is mindent próbáltam,már az aspirin protectet is és az sem jött be,de azért köszi!
2011. okt. 28. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!