Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido teszt kontra vaterás...

Qupido teszt kontra vaterás teszt?

Figyelt kérdés
Tegnap este csináltam egy ilyen márkájú tesztet és először negatívnak tűnt, de egy óra múlva lett rajta egy viszonylag jól kivehető rózsaszín csík. Most este teszteltem vaterás one step teszttel, de az full negatív. Kedden-szerdán nem várnám a menzit. A tünetek alapján arra gyanakszom, hogy babás lehetek. Szerintetek melyiknek lehet hinni? Elvileg mindkettő 10-es érzékenységű. Köszi a válaszokat.
2011. okt. 23. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy sima, 25-ös érzékenységű teszt előbb kimutatta, mint a 10-es one step.

Viszont a teszt elvileg nem értékelhető 10 perc után. Szóval passz.

Szerintem holnap reggel első vizeletből tesztelj megint Qupidoval, annak már lehet hinni.

2011. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én pont az a kategória vagyok, akinek az időn túli pozi, az babát jelzett.

De ugye ez nem mindig így van. Mást nem tudsz csinálni, holnap reggel csinálj egy másikat!

Szurkolok!

2011. okt. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most reggel csináltam vaterás tesztet és az negatív. Qupido most nincs itthon. Akkor lehet, hogy nem is lesz baba....Köszi a válaszokat.
2011. okt. 24. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm....a vaterás 10-es nekem is nega, a 25-ös medi-lab meg pozi.....nem tudom én sem, hogy mi lehet a helyzet...tudom, itt sokan szidják a medi-labot, de nekem a lányomat is ez mutatta ki egy évvel ezelőtt...amúgy meg időn túl mutatta ki:D

Szóval szerintem simán lehetsz terhes, mert a vaterás negatív..nem is tudom mit vártunk ettől a teszttől, mikor 65 ft, a gyógyszertárban meg 800 egy normálisabb, 10-es érzékenységű meg 1500...

2011. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor mégis lehet némi remény. Amúgy még 2-3 napom lenne a köv. menziig.
2011. okt. 24. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!