Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés. Vélemény, tanács?

Hőmérőzés. Vélemény, tanács?

Figyelt kérdés
Két napja mérem a hőmet. Első éjszaka álmatlanul hánykolódtam és vártam a 7 órát (mérés ideje). Tiszta stressz voltam a mérést követően is - 37 fok lett. Múlt éjjel már jól aludtam, de már 6.45kor felébredtem, s vártam a 7-et. Mértem: 36,95. Menzesz után vagyok, vasárnaptól barnázás van, még 1-2 napig talán eltart. Addig nem is merek nem életet élni. Éjszakai alvásomhoz a forgolódás hozzátartozik. Mikor mérjek: közvetlen ébredés után, vagy várjak a mérés meghatározott időpontjáig? S ha addig is forgolódok? S mi van akkor, ha az éjszaka közepén ébredek meg, s egész reggelig csak hánykolódom? Akkor mikor mérjek? Mindig közvetlen az első megébredés után, vagy a meghatározott időpontban?Mi lesz így a görbével? Értékelhető egyáltalán? A stressz, mozgás miatt ilyen magasak az értékek? Nem keltem ki az ágyból mérés előtt. Ma, próbaként a mérés után kimentem, majd újra mértem. Akkor 37 fokot mutatott. Mit tanácsoltok? Mi a véleményetek? Végbélben mértem 3 percig (lázmérő használati utasítása szerint 2 percig kéne). Köszi előre is!
2011. okt. 26. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

a testnek kb 3-4 óra nyugalom kell hogy beálljon egy hö. vagy is rögtön ébredés után.


de szerintem a párod nem fogja díjazni ha éjszaka 4-kor mérszegyet villanyt kapcsolsz meg ilyenek.


ha már intenzíven mozogsz vagy fent vagy teljesen más höd lesz.


a másik meg ha pl valaki vekkere ébred és hirtelen ébred fel, akkor is más höt mérhet.

2011. okt. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használj ovutesztet inkább, mert ezt a hőmérőzést túlbonyolítod egy kicsit.....
2011. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a férjemet nem zavarná(jó alvó :), ezek szerint akkor kéne, amikor először megébredek (de akkor hol van az azonos időben kell mérni effektus?), szerintem már az ébresztő előtt fenn leszek...ovuteszt már megfordult a fejemben
2011. okt. 26. 14:18
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz egyébként. Lehet, hogy túlbonyolítom valóban, de nem tudom mitévő legyek és, hogy van-e így értelme az egésznek. Egyébként nem önszántamből csinálom, hanem a doki tanácsára (3 hónapig kell mérni legalább) annak kiderítésére, hogy van-e peteérésem.
2011. okt. 26. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én ugyanígy vagyok. Én akkor mérem amikor éppen felébredek és tudom, hogy nem fogok visszaaludni. Ha mégis visszaalszok akkor megint megmérem.
2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és akkor melyik értéket jelölöd be? mondjuk, nálam nem jellemző a visszaalvás.
2011. okt. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!