Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzés: mekkora a különbség...

Hőmérőzés: mekkora a különbség a különböző helyeken mért ébredési hőmérséklet között?

Figyelt kérdés

Nálam a szájban mért ritkán magasabb 36.2C-nál, máshol mérve a maghőmérséklet 36.7.


Melyik a reális?? Nem mindegy ugyanis..

Nektek van efféle tapasztalatotok?


2011. szept. 28. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy egy cikluson belül mindig azonos helyen mérd, és akkor nem "keverednek" az értétek. Mérheted szájban (középen nyelv alatt), vagy végbélben, vagy hüvelyben.

Én kb. 6 éve mérem, de csak szájban, a többit nem tartom gusztusosnak a magam részére, meg így a legegyszerűbb, még vissza is alszom közben...

Egyébként reális, hogy a végbél magasabb értéket mutasson egy picivel.


Ja, és csak analóg hőmérőt használj, a digitális nem pontos...

2011. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez rendben van, de ma is megmértem és megint 6 tizednyi eltérés volt a szájban ill. hüvelyben mért között.

Ez nem túlságosan sok?

Analóg hőmérőt sajnos nem tudom, hol találok....

2011. szept. 29. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél. Kb. 800 Ft.
2011. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!