Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyem babóra? A nem...

Van még esélyem babóra? A nem várt után 4. napon vagyok, de elég erős barnás folyásom van, ez már a mensi lesz, vagy ettől még lehet baba? Holnapra tervezem a tesztet.

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szió! Ahogy olvasom egy cipőben vagyunk úgy látom, sajnos én sem tudom mi lehet:( Remélem lehet még mind kettőnknek valami:) Írd meg légyszi mi lett!
2009. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek elkeseríteni, de ez már a mensi szokott lenni. Azért drukkolok!
2009. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsőtől kérdezném,van valamilyen tüneted?Teszteltél már?Nekem a mellem kicsit feszül,de nem vészes.
2009. máj. 4. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Tünetem az van és volt,állandó fáradtság,mell feszülés,szagok, illatokra való érzékenység, a kedvenc kajámra még gondolni sem tudok(csirke húsra), csak a sertés és a narancs minden mennyiségben.Amúgy péntek reggel teszteltem,mikor a nem várt napom volt (-) lett, azóta nem mertem csinálni, ill. ma akartam,de mostmár tanácstalan vagyok, mert reggel volt egy kis vérzés.És nemtudom mennyi esélyem van még a babára most,de nekem ennyit nem szokott késni,mint most meg ilyen tüneteim sincsennek mensi előtt. Úgy hogy most nem tudom mi lehet:(
2009. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Tegnapiakra válaszolva sajnos nem kellett tesztelnem ma,mert reggel megjött,hát nagy csalódás volt,mert nekem se szokott ennyit késni.Veled mizu azóta?
2009. máj. 5. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Reggelóta eddig meg van rendesen:( a csalódás az nállam is meg van:( kíváncsi vagyok hány napig fog tartani,álltalában 5-ig szokott. De a furcsaság a dologban az hogy a tüneteim még mindíg megvannak,amiket felsoroltam:)
2009. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!