Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet, hogy...

Megnéznétek a görbémet, hogy mikor volt ovu, jókor voltunk-e együtt?

Figyelt kérdés

[link]


Ugye jól gondolom, hogy nem a legjobb volt az időzítés? Azt hittem, hogy a 20. napon volt ovu, mert aznap már nem fájt a hasam, és a folyásom is eltűnt, szinte alig volt, aztán meg a hőm csak másnap indult el felfelé :(


Szerintetek is esélytelen ez a hónap?


Előre is köszi a válaszokat!


2010. febr. 12. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem ez a honap nagyin is esélyes. jokor voltatok együtt. a 19. napon :) drukkolok.

32

2010. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem esélyes! Az ondósejtek 2-3 napig biztosan életképesek, sokszor ennél is tovább, tehát simán találkozhattak a kiszabadult petesejttel! Szorítok!

12 h

2010. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válszokat,remélem igazatok lesz, és gratulálok mindkettőtöknek a babókhoz! :) Bárcsak én is ott tartanák már, ahol Ti :)


Várom a további észrevételeket :)

2010. febr. 12. 11:00
 4/5 Kriszta81 ***** válasza:

Szerintem teljesen jó volt az időzítés!!!!! Innentől kezdve rajtatok már nem múlik, csak a természeten. :)

Nagyon drukkolok neked!

2010. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a 20.napon volt az ovud. Ha most ne adj isten nem jönne össze a baba, akkor jövő hónapban ne csak a pozi napon legyetek együtt, hanem utána legalább még két napig, nekem is így jött össze:) 18 hetes km
2010. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!