Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két tesztem is negatív lett,...

Két tesztem is negatív lett, akkor ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

hétfőn kellett volna megjönnie,de semmi jel nincs ,hogy meg akarna jönni,szint soha nem szokott késni a menzim.

tegnap és ma csináltam tesztet reggel,bár nem az első vizeletből,mindkettő negatív lett.


2011. okt. 27. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Holnap csinálj elsőből. Még lehet baba, kései peteéréssel.
2011. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. okt. 27. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
hát a negatív nem sokat jelent. Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, de lehetsz az a negatív ellenére is.
2011. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mia22. válasza:
Sziasztok lenne egy kérdésem a férjemmel babát szeretnénk tegnap előtt kellett volna,hogy megjöjjön a mensim és még semmi annyit viszont érzek mintha megakarna jönni,de semmi pedig ilyenkor fájni szokott a mellem és állandóan édességet ennék és most az sem kell,a mellem nem fáj de duzzadt és a bimbo környékén apró pontok jelentek meg és a hasamat is érdekesen tudom behuzni.ma reggel csináltam egy tesztet(Gabriel) de negatív lett ettől még lehetek terhes??mikor teszteljek ujra?
2014. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!