Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi helyett krémes folyás...

Menszi helyett krémes folyás jót jelent? A tesztem eddig negatív.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár jót is jelenthet! Mióta késik? Mindig pontos?
2011. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a 15.napom a tegnapi tesztem nega lett sajnos. Általában már a 12.napon meg szokott jönni és elötte már barnázok.Most semmi.Tegnap este jelentkezett ez a folyás elötte száraz voltam.Reggelre megint semmi.Kicsit furcsálom.
2011. szept. 22. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, a ciklus.hu szerint később voltovum és be is igazolódott tényleg akkor volt amikorra huzta, mert 14 nap után jött meeg, és furcsa volt nekemis mert krémes fehér folyásvolt ami nem szokott, erre tessék, de reméljük nálad az amit szeretnél :)
2011. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dokim nézett uh-gal és abból tudom hogy mikor volt ovum.Remélem babás vagyok végre, ez az 5.Clostis hónapom.Terveim szerint a hétvégén tesztelek.
2011. szept. 22. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!