Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mondtok a laparoszkópiáról...

Mit mondtok a laparoszkópiáról? Jó ez?

Figyelt kérdés
nemsokára laparoszkópiára megyek és ezzel egyidejüleg átjárhatoságit is néznek...sok az esélye annak hogy utána teherbeesek????
2011. okt. 27. 21:32
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha ezzel megtalálják a probléma okát, és azt meg is tudják oldani, akkor igen. Ha nem találnak semmit, akkor az esély ugyanakkora, mint eddig.

2011. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pcos vagyok igy az egyik petefészkembe sok kis ciszta van....ezeket 'kipukkasztják....a dokim azt mondta hogy emiatt nem esek teherbe..és ugye meg is van vastagodva petefészkem körül...ezen is segitenek..utana megnézik hogy átjárhatok-e a petevezetékeim..ha nem akkor ezt is átjárhatová teszik
2011. okt. 27. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ez egy komplett vizsgálat. Átjárhatósági, és minden egyben. Amit találnak azt rendbe teszik, és a petevezetéket is jobban átjárhatóvá tuják tenni. Lehet, hogy pont ez fog segíteni.

Egyébként hogy vette észre a pici cisztákat? Tapintással, vagy csak ultrahangon??

2011. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

ha van időd olvasd el. ez az én történetem, nekünk ezek utána műtétek után sikerült mind a két lányomat spontán összehozni.

sok sikert!

2011. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hüvelyi ultrahangon látták a cisztákat
2011. okt. 28. 16:10
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A műtét PCOS esetén csak ideiglenes megoldás, előbb-utóbb visszatérnek, ha az alapbetegség nincs kezelve. Ha azt kezelik, akkor a ciszták maguktól eltűnnek. Endokrinológus tud ebben segíteni. Gyógyszer, diéta, mozgás, és nem leszel többet cisztás.

2011. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!