Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab műtét után az első...

Missed ab műtét után az első mensi után teherbe esni? Nem volt gond a továbbiakban?

Figyelt kérdés

Kicsit idétlen a kérdés, de csak így engedte kiírni. :D

Volt már aki nem várta ki a 3 hónapot, és az első hónap után terhes lett? Nem volt baj a terhességgel?


2011. okt. 28. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2011. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
nekünk 3 hónap várakozást javasoltak, de a műtét után egyszer megjött (4 héttel műtét után) és utána terhes lettem. Nem volt gond, egészséges kisbabánk született. Csak még nagyon "friss" volt a dolog, én végig aggódtam, hogy nehogy megint baj legyen.
2011. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

SOgornőmnek így született egészséges kislánya,mi egy éve várunk a mütét óta a babára....

Sok sikert!

2011. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Biztosan van ilyen is,és olyan is,aki pórul járt.Hidd el az orvosok nem a levegőbe beszélnek.Várj türelemmel,3 hónapig,vagy tovább is,ha kell.Nem csak a testednek,a lelkednek is rendbe kell jönnie,és ehhez idő kell.El kell őt gyászolni,különben a megszületett gyermek issza meg a levét.
2011. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hét pihenést mondott a doki műtét után. A 4-5 hét körül jött meg, utána volt a kontroll, ahol mindent rendben is talált és egyből terhes lettem. Semmi gond nem volt a következő babámmal. :)
2011. okt. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Szia, én már sokadszorra írom ezt: műtét után 2 héttel ismét teherbe estem (szerintem az én esetem a ritkább), 2 éves volt nyáron az egészséges lánykám, 39+2 naposan született.

Doki semmit sem mondott, zavartalan boldog terhesség és szülés volt

2011. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapt kellett várjunk, novembertől ismét próbálkozhatunk. A doki azt mondta a műtét utáni első ellenőrzésen hogy minden rendben van, nem lenne gond, ha becsúszna a baba, de mi kivátuk a 4 hónapot...
2011. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia,nekem 6 hete volt a műtét,3 hétre rá megjött és most teszteltem egy halvány pozitívat..nagyon izgulok.
2011. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!