Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák/Anyukák? Akad köztete...

Kismamák/Anyukák? Akad köztetek, aki a fog. Gátló abbahagyása utáni első hónapban teherbe esett? Reménykedhetek ilyesmiben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják 6 hónapot kell várni,az én dokim szerint nem kell,mert ezek már kis hormontartalmu gyogyszerek.Én azonnal terhes lettem mindkét babámmal:).Simán lehetsz!!!!!
2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És gratulálok! :)
2011. aug. 4. 14:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy nem kell várni, nekem is ezt mondta a dokim, csak ő azt mondta, hogy az első hónapban tuti nem jön össze :(
2011. aug. 4. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a 2 ik hónapban teherbe estem de sajnos 5 hetesen elvetéltem mos lehet megint sikerült.

Persze reménykedhetsz hátha megy a drukk.

2011. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm az első hónapban terhes lett, és ikrekkel.Egy fiú, és egy kislány lett.Fog.gátló abbahagyása után nagyobb az esély ikerterhességre, mert több pete is beérhet egyszerre!

Szóval, húzzatok bele:))

2011. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

20:15-ös sajnálom, ami történt, remélem most összejött nektek!!!


21:19-es, igen, ezt én is hallottam már, férjem megőrülne az örömtől, ha nálunk is így alakulna XD

2011. aug. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!