Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van okom aggódni? Csináljak...

Van okom aggódni? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

már több mint egy hónapja nem jött meg. 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert, utána kicsit késve de megjött majd utána semmi. az utolsó mens. szeptember 13.-án kezdődött el és 16.-án lett vége.

a barátommal megszakításos módszerrel voltam együtt október 14. 15. és még utána 2-3x. Tudom felelőtlen voltam de lehet ennek köze a menstruáció nem megjövésének?


az utóbbi időszakban kicsit fogytam is stresszes voltam én azt gondolom ettől lehet, de kezdek kicsit aggódni.


Köszi


2011. okt. 28. 11:00
 1/6 LadyLee ***** válasza:

A stressz, illetve a hirtelen fogyás, pláne ezek kombinációja is lehet a dolog mögött, tehát pánikba még ne ess.


Vegyél egy tesztet.

2011. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chococa_aath ***** válasza:
nekem van egy olyan ismerősőm aki nem szedi már a fogamzásgátlót 2hónapja asszem..és ő teherbe akar esni de nem tud mert a gyógysuer még a szervezetében van pedig a multkorában azt hitte h az mert nem jött meg neki abban a hónapban.. úgy h sztem pánikra semmi ok.. vegyél egy tesztet..;)
2011. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vettél tesztet?
2011. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
még nem
2011. okt. 31. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Van okod aggódni... Aki védekezés nélkül szexel (a megszakítás NEM védekezés) az teherbe eshet. Mondjuk egyáltalán nem értelek... ha azt kérdezed, hogy aggódj-e akkor nem szeretnél babát.. de ha nem szeretnél, akkor miért hagytad abba a gyógyszert, vagy miért nem védekeztél? Olyan sok módszer van.. ha nem szereted az óvszert, akkor ott vannak a Pharmatex termékei... Oké, hogy annyira nem lehet spontán az együttlét, mert kb. 20 perccel előtte fel kell tenni a tablettát, vagy a krémet, de legalább utána nincs okod "aggódni".
2011. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok babát akkor miért hagytad abba a gyógyszer szedését. Egyébként vegyél egy tesztet és abból kiderül!
2011. nov. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!