Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is van, akinek ma van a...

Más is van, akinek ma van a "nemvárt" napja és még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Hogy érzed magad?Tapasztalsz-e valamilyen tünetet,ami terhesslgre utal?Mikor fogsz tesztelni?
2011. okt. 29. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én mára nem vártam,még nem jött meg,de eléggé görcsöl a hasam,úgyhogy lehet meg fog jönni!Ma teszteltem és negatív lett!És Te?
2011. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Sajnálom,hogy negatív lett a teszted!:(

Én még nem teszteltem,várok vele pár napot,mert néha szokott késni a mensim 3-4 napot.Ezen kívül érzek egy pár tünetet,amik lehetnek a terhesség tünetei is,de azt is jelenthetik,hogy hamarosan meg fog jönni.Ilyen az enyhe alhasi-és derékfájdalom,a mellfeszülés,habár ez sokkal inenzívebb mint mensi előtt szokott lenni.Ezen kívül nagyon fáradékony vagyok,ezt már a családtagok is észrevették,pedig ők nem tudnak arról,hogy esetleg babás vagyok.Napközben többször is,főleg este és reggel émelygek.Nagyon remélem,hogy nem csak beképzelem magamnak a dolgot,hanem tényleg babát várok.Úgy tervezem,hogy jövő hétvégén fogok tesztelni,ha addig nem jön meg,akkor már tuti ki kell,hogy mutassa a teszt,ha terhes vagyok!:)

2011. okt. 29. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnapelőtt kellett volna megjönnie! Egyelőre reménykedek :)
2011. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tesztet csináltál már?Vagy még te is vársz vele inkább?Neked van valamilyen tüneted?
2011. okt. 29. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ma kellett volna nem megjönnie, és nem is jött még meg, 2 napja teszteltem 25-el, de negatív lett.

Ha 3-4 nap múlva sem jönne meg, akkor fogok tesztelni, addigra már ki kellene mutassa a teszt.

Hasfeszülés, és ennyi egyenlőre, meg sok a gyomorsavam.


Majd kiderül mi lesz pár napon belül, majd írj te is!

2011. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szorítok neked is,hogy pozitív legyen a következő teszted és írok majd,hogy nálam mi újság!:)
2011. okt. 30. 11:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszteltem, de negatív és a menzesz sem jelentkezett még. :( Veled miújság?
2011. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálam még mindig jelen vannak a fent leírt tünetek és még a mensim sem jött meg.Úgy döntöttem,hogy hétvégén tesztelek,ha addig nem jön meg.

Sajnálom,hogy negatív lett a teszted,de ha nem jön meg a mensid esetleg tesztelj újra!

2011. okt. 31. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!