Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek megjön a mensije,...

Akinek megjön a mensije, mégis terhes, annak a következő hónapban hogyan alakul az ébredési görbéje?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig rendben volt az emelkedés, az előző mensim nagyon rövid volt, most viszont sehol egy peteérést jelző emelkedés...
2009. máj. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én nem tudom a választ, de engem is érdekelne..

Unokanővérem 3 hónaposan is menstruált, de sajnos nem hőmérőzött :(

Neki a normál évenkénti rákszűrésen derült ki hogy Babát vár, semmi tünete nem volt.

2009. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nemrég feltettem egy hasonló kérdést. Azt írták, hogy a hő az fent marad.
2009. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdésem lenne az első válaszadóhoz: A nővéred menstruációja normális volt? Értem ez alatt, hogy nem tartott kevesebb napig, vagy nem volt kevesebb a mennyisége?
2009. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én hallottam olyanról, akinek terhesség ellenére leesett a hője, és aztán nem is ment fel többet...
2009. máj. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!