Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta 37-37,1-37,2 a...

Adrika kérdése:

Napok óta 37-37,1-37,2 a reggeli hőm és sokszor napközbe is melegnek, lázasnak érzem magam. Jelenthet ez vmit?

Figyelt kérdés

Babára gyúrunk!

Okt.13-19-ig volt meg a havim.

21-től minden nap együtt voltunk a párommal.

23-án fura szurkálódást éreztem a méhem környékén,talán ovu miatt,de a számolásaim szerint 27-én volt(vagy akkor is,ha lehetséges ilyen).

Akkor a bal petefészkem szurkált-és azóta is szinte minden nap(különböző időben)érzem a szurkálódást.

Rá néhány napjára elkezdtem-nem rendszeresen,csak pár nap-mérni a reggeli hőmet,ami 37-37,1-37,2 körüli.

És napközbe is melegnek érzem magam,bár a párom szerint nem.Tegnap megmértem napközbe is,36,7 volt.

Mit gondoltok?


2011. okt. 31. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen magas volt a höm mikor teherbe estem, szerintem van esély!
2011. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól még nem vagy terhes az tuti ha fennt van a homérsékleted! Nekem is 37,2 volt reggel és minden ciklusom második felében ez így van és nemcsak nekem mindenkinek.Ciklus folyamán ez a természetes peteérés után a progeszteron megemeli az alaphomérsékletet majd menzi napján leesik és megjon. Ha nem - mázlid van teherbeestél! Szívbol kívánom hogy így legyen, de erre ne alapozz mert csalódni fogsz. Egyébként is ha neked is mint nekem 27.-én volt pé-d max. mégcsak a beágyazódás kezdodne. A legfontosabb : ne stresszeld magad lazíts meglátod sikerul most úgyse tudsz mit tenni nem rajtad múlik és ne keress tuneteket ha sikerul jon az magától! Drukkolok hogy úgy legyen ! Ezt már én hónapról-hónapra átéltem tapasztalatból mondom !
2011. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igyekszem nem stresszelni magam,csak nem szokott nekem ilyen magas lenni,meg melegnek,lázasnak se szoktam magam érezni emiatt kérdeztem rá.

És ha volt ovum 23-án is,amikor a méhem környékén fájt?

Megy a drukk neked is!

:)

2011. okt. 31. 11:48
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 10-ére nem várom.Most csináltam egy tesztet kíváncsiságból. és halvány pozi lett.

Ti hinnétek neki?

Ha volt 23-án peteérésem,akkor a 12.dpo-n vagyok

ha csak 27-én,akkor a 8-on!

2 gyereket szültem már és úgy érzem,nem csal a teszt!

De lehetséges,hogy ilyen hamar kimutassa?

2011. nov. 4. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
juj de jó, szerintem lehetséges! föleg, ha már van gyereked, akkor nem vagy kezdö :) gratulálok!!!
2011. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,azóta csináltam még 2-t(más-más napokon)mind2 halvány pozi lett!

10-én(esedékes napján) megyek nődokihoz.

Gondolom még nem fog látni semmit,de 1 spontán vetélés,2 veszélyeztetett terhesség és egy missed a.b. után mihamarabb szeretném,ha kiírna betegállományba és felírná a szükséges gyógyszereket,nehogy ismét gond legyen...

Minden babavárónak hasonló eredményeket kívánok!

2011. nov. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!