Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom. Valaki...

Holnapra nem várom. Valaki még? Mikor érdemes teszteli? Holnap reggel lehet? Már vettem X-epil tesztet. Vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 14:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
én a nemvárt napján reggel teszteltem pozitívat! én nem várnék. drukkolok!
2011. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Én szerdára nem várom, de az X-epil teszt 25-ös, úgyhogy lehet, még nem fog semmit mutatni, akkor ismételd meg 2 napra rá. Drukk.
2011. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Reggel egy próbát megér!

Szorítok!

2011. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Reggel már nyugodtan megcsinálhatod! Megy a drukk! :)

Majd írd meg az eredményt!

2011. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
én mára nem várom,de még bármi lehet.megy a drukk:))
2011. okt. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

én is mára nem vártam, még nem jött, tegnap teszteltem egy negatívat, azért még reménykedem. Szerintem reggel tesztelj, de ne keseredj el, ha mégis negatív. Én legközelebb csak pénteken fogok, hátha nem jön meg addig és végre kétcsíkos lesz a tesztem. Már 13 hónapja várjuk!

Mindenkinek megy a drukk!

2011. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

En is holnapra nem varom de majd csak szerdan tesztelek HA nem jon meg. Ravarok egy napot, legyen meg izgibb!:)

Drukkolok Neked, ird meg mi volt bar ha 25os teszt akkor meg nem valoszinu, hogy fog mutatni barmit is, majd csak par nap mulva.

2011. okt. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Múlt hét szerdára nem vártam,magam sem tudom,miért hétfőn teszteltem délután!Pozi lett.Halvány,de egy percen belüli.Másnap erősebb,szerdán már szép 2 csíkos:)))
2011. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Utolso, gratulalok!!!:-))) DejooNeked!!:) Boldog Babavarast!!!

Milyen tuneted van?:)

2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Fájnak a melleim,ami máskor is így szokott lenni,most viszont sokkal nagyobbak is.Krémes bő folyásom van,és mindjárt megjön érzésem:)

Tavaly október 8-án elvették a 13 és fél hetes babámat fejlődési rendellenesség miatt,azóta most sikerült.Most már mindennek rendben kell lennie! :))

2011. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!