Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség tüneteiben tapasztal...

Terhesség tüneteiben tapasztaltak! Nem lehet, hogy mégis terhes vagyok, mert annyira gyanús? Előfordulhat, hogy a teszt, ami korábban megbízható eredményt mutatott, most tévedett?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet (Easy Pregnancy-t, ez ha jól tudom 20-as érzékenységű) és egyértelműen negatív lett, pedig biztos voltam benne, hogy legalább egy halványcsíkom lesz, ahogy az előző terhességemnél is volt (sajnos ez az első terhességem vetéléssel végződött), már próbálkozunk egy pár hónapja, és eddig még sosem fordult elő, hogy ilyen, a mostanihoz hasonló tüneteim legyenek: még a peteérés előtt elkezdett nőni és fájni a mellem! a bimbó udvara is megnőtt, és sötétebb színű is lett, ahogy az terhesség alatt szokott, a hasam is megnőtt, állandóan szédülök és iszonyatos mennyiségeket tudok enni, sokat járok pisilni, hangulatingadozásaim vannak, ingerlékenyebb vagyok, nem vagyok egy sírós, de mostanában még egy filmen is elbőgöm magam, pattanásos lettem (zsírosabb a bőröm), és a párom (férjem) vette észre azt is, hogy amikor odabújok hozzá, nagyon meleg a homlokom, vagyis magas a hőm, már hetek óta, bővebb a nyáltermelésem, és kicsit vézik az ínyem, egy kisebb lépcsőzés után is csak úgy kapkodom a levegőt, valamint kicsit fáj a torkomnál is, pontosabban nem is fáj, inkább azt érzem, hogy megvan dagadva enyhén, mindez az összes tünet az előző terhességemnél fordult elő!!! Ugyanakkor sok tünetet a férjem vett észre, ő hívta fel a figyelmet, tehát nem beszéltem be magamnak semmit! Kérlek segítsetek! Annyira tanácstalan vagyok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Az előző terhességemet is ez a fajtájú teszt mutatta ki, igaz az elején mégcsak halványan! Most megint vegyek egy tesztet?? Megpróbáljam újra?
2010. okt. 5. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet?
2010. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
Hány nap késésnél lett nega?
2010. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Tegnap, vagyis hétfőn
2010. okt. 5. 13:00
 4/79 anonim ***** válasza:

Mikorra nem várod?Vagy már késik?

Én a te helyedben akkor tesztelnék újra amikor már késik a "nemvárt".Ha már késik és még mindig - akkor pár nap múlva csinálj mégegyet.Sok sikert!Szorítok neked!

Egy szintén sikertelenül próbálkozó lány

2010. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 A kérdező kommentje:
már vagy 3 hete, hogy utoljára együttvoltunk a párommal...
2010. okt. 5. 13:01
 6/79 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de szerintem nem vagy terhes. Akkor azt a teszt mutatta volna. Szerintem annyira akarjátok mindketten a baát, hogy már észre vesztek mindenféle tünetet, mintha az a terhességre utalnak. Ezeknek a tüneteknek egy jó része utalhat pl egy vírusfertőzésre vagy egy megfázásra is. Lehet, hogy kerülget valamilyen betegség, ebben az esős, hűvös időben. Nem is lenne csoda, hisz minden 2. ember beteg.

de ha meg akarod nyugtatni magad, akkor vegyél ma még egy tesztet, és holnap az első vizeletből csináld meg. Az már tuti lesz! Vagy ha még az sem győz meg, néhány hét múlva menjél el dokihoz.

2010. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
De mikor kellett volna megjönnie?Mert ha már 1 hete késik kikelle mutatnia.
2010. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
sőt, pontosan megtudom mondani, hogy 24 napja voltunk utoljára
2010. okt. 5. 13:05
 9/79 A kérdező kommentje:
nem tudom, mert nekem az előző is extra peteérésből lett!
2010. okt. 5. 13:07
 10/79 anonim ***** válasza:
100%

mennyit késik?

miért nem veszel másfajtát?

lehet, hogy pár nap múlva kimutatja.

2010. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!