Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesen megjöhet így? Nem...

Terhesen megjöhet így? Nem merek tesztelni. Van egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál, akkor lelkileg felkészültem, ha igen mondana, hát azt mondta, hogy még nem lát semmit, csak tüszőket(ekkor 4hét körül lehettem) és tanácsolta csináljak tesztet. Rá 2napra akartam, de akkor meg is jött. Cicim már előtte nőt, de már nincs úgy bekeményedve mint a mensitől volt, ha igen akkor már megszoktam. De a bimbók érzékenyek ugyan úgy. Nos a mensim 8helyett 4napos volt, és még az első nap is olyan volt h hol barnázás, hol rózsaszínes, aztán beindult annyira, hogy egy nap 2normál tampon ment el, és a 4.nap megint csak barna volt.

Azóta eltelt annyi idő hogy 6-7 hét között vagyok, és nem értek hozzá, világosítsatok fel ha hülyeséget írok, de a méhem picit kipúposodik, és keményedik, nekem itt csak a bal oldala szokott kiállni mensi előtt.

Van értelme tesztet venni? Vagy biztos nem vagyok terhes?


2011. okt. 19. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normális lett volna a menzid, akkor azt mondanám, hogy felesleges. De mivel nem a megszokott, így lehet az is, hogy azon kevesek közé tartozol, akik terhesség alatt is "menzeszelnek", ez kis vérzés, ami nem teljesen normális, de nem jelent bajt, vagy az is lehet, hogy elindult ugyan valami, de korai vetélésed volt. Én csinálnék tesztet, mert ha pozitív, mindenképpen meg kell néznie orvosnak, hogy a vérzés mitől volt!
2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, ennyi mindenen túl vagy, és nem "mersz" megcsinálni egy tesztet? Voltál orvosnál, nézegeted a hasad, hol púposodik, figyeled a melled és odáig jutottál, hogy ezt a kérdést itt írod ki, ahelyett, hogy pisilnél egyet egy pár száz forintos papírra és megkapnád a választ... Menj és csinálj egy tesztet! A megoldás ennyi. Villámgyors, és 6-7.héten tuti eredményt is ad. És nincs több bizonytalanság.
2011. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!