Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy csak a szervezetem...

Lehet, hogy csak a szervezetem szórakozik velem?

Figyelt kérdés
1 hete késik a nemvárt,2-3 napja émelygek és hányingerem van.Tesztet még nem csináltam,mert egy kis faluban lakom ahol még gyogyszetár sincs.Mindig azt hiszem megjönn ,mert akkor szokott ilyen tünetem lenni,de szerencsére még mindig semmi.Nagyon szeretnék már babát!!!
2009. máj. 6. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mintha magamat olvastam volna, csak én már 3 neg teszttel "büszkélkedhetek". Remélem csak csalt a teszt, vagy korai volt. Azért ha bent jársz olyan helyen, ahol van patika, vagy DM vagy Rossmann vegyél egyet, és az a biztos. Vagy biztosabb , mert a teszt is tévedhet.
2009. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem még annyi van, hogy sokat fáj a hasam.Neked is fáj?
2009. máj. 6. 08:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Fáj, olyan, mintha minden percben meg akarna jönni.
2009. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mi ez de vagy jöjjön meg vagy baba legyen.Nem? Miért kínoz minket?!
2009. máj. 6. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a hasfájdogálás is lehet a terhesség tünete, de valóban csak a teszt adhat biztos választ. Ha már 1 hete késik, nem korai tesztelni, már mutathat eredményt, próbálj meg venni valahogy.
2009. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!