Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Miért nega...

Most akkor mi van? Miért nega még mindig a tesztem? Ugy feszül alul a hasam h nem igaz. Tegnap nagyon halványan 2. csík a teszten ma reggel ugyanolyan teszten semmi? Akkor ez nem baba?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 6. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kicsit bonyolult a kérdésed, de csak annyi, hogy az tuti hogy a halvány csík is csík:)
2009. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van!A halvány csík is csík,lehet még kevés a hormonod azért mutatja halványan,majd pár nap és erősödik!
2009. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A görbéd szép van pozítiv tesztet sztem menj orvoshoz!!!Halkan gratulálok!!!:):):):)
2009. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a tesztet amugy széjjelszedtem egy kazettás tesztet kiváncsiságból és csak ugy látszik rajta az is számít?

A háziorvosnál voltam h irjon ki egy vérvételt azt mondta hétfőn.

2009. máj. 6. 09:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Szétszedted a tesztet? Ezt hogy érted? Ezen a szétszedett teszten volt második halvány csík? Nem értem egészen, ne haragudj, hogy hogy is volt. Elmondanád?
2009. máj. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tehát nem csikos a teszt hanem kazettás és kivettem a kazettából a cíkot Érted?
2009. máj. 6. 09:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is teszteltem már úgy, hogy szétszedtem a kazettásat, hogy csík legyen, és működött. :) Gravi HCG volt... És nem volt téves a 2. csík.
2009. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Értem igen. Mondjuk azt nem, hogy mi ennek az előnye? Azután szedted szét, miután megcsináltad a tesztet?

Utolsó válaszadó: hová csepegtetted így a vizeletet? Hogyha jól emlékszem akkor a gravi hcg-n van egy kör alakú nyílás és oda kell a vizeletből cseppenteni.

2009. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10:21-es! Szerintem úgy értik a lányok, hogy miután megcsinálták a tesztet, akkor szedték szét. Szerintem ez teljesen rendben is van, engem is mindig zavar a kazettának a vastag pereme, így olyan kicsi a papír szélessége ami látszik.
2009. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szétszedett, száradás utáni, megbütykölt teszt ha pozitív, akkor az inkább csak egy száradási csík mint pozitív teszt. Peteéréstől már 24 napeltelt (a gép szerint), szerintem csak 17 nap, de ekkor már ki kéne mutatnia a terhességet. A görbéd nagyon szép, de elképzelhető sajnos (főleg ha már többször volt ilyen, hogy késett magas hővel) hogy valamiért nem tud esni a sárgatest szintje és ezért nem jön meg.
2009. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!