Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi van? Miért nega...

Most akkor mi van? Miért nega még mindig a tesztem? Ugy feszül alul a hasam h nem igaz. Tegnap nagyon halványan 2. csík a teszten ma reggel ugyanolyan teszten semmi? Akkor ez nem baba?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 6. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Én nem tesztelés után szedtem szét, hanem előtte. Mert a pisicseppekre nem reagált, még kontrollcsík sem volt. Így tégelybe mártottam, mint egy mártogatós tesztet (már szétszedve), és mutatta a +at 1 percen belül.
2009. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam, nem Neked. :)
2009. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Miután megcsináltam a tesztet azután szedtem szé kb 1 órával. Látszik rajta halvány lilásan a csík. easy valami tesztel csinálta 25-ös érzékenységüvel. Amugy a Gabriel teszt érzékenyebb?
2009. máj. 6. 12:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy Gabrielt, mert az megbízható. És mutatnia kell 10 percen belül. Nekem pl. 3 perc után halvány pozitív lett, aztán mire kiszáradt erős volt a csík. Holnap reggel próbáld meg, szorítok!!
2009. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!