Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől vagyok ennyire "rosszul"...

Mitől vagyok ennyire "rosszul"? Vírus, csak nem jön ki rajtam rendesen?

Figyelt kérdés

Egy hete jött meg a mensim. Ma vagyok a 8.napomon. A mensim igazából normális volt, talán annyi, hogy az egész alatt 5-6 tampon elég volt(pedig nekem egy ciklus min. egy nagy doboz tampon), azt is csak azért cseréltem mert már sokáig volt fent nem azért mert "megtelt". Az egész múlt ciklusomban nagyon erős vizes folyásom volt végig. Most mióta elmúlt a mensim hihetetlen sok krémes van. A melleimen átütöttek az erek és néha rettentő mód viszketnek. Állandó hányinger gyötör, folyton éhes vagyok, de mégsem kívánok semmit. Este viszont kieszem a lakást. Eddig szorulásom volt ma azonban már hasmenésem van, de nem csikar a hasam, nem fáj a gyomrom csak néha szaladnom kell a wc-re. A mensi érzések nem múltak, de már a méhem környéke nyom, nem a petefészkem(pedig lassan peteérésem lesz). Ami furcsa még hogy nem vagyok abszolút pattanásos, de a múlt ciklusban kirügyeztem és nem csak az arcomon, mindenhol és ezek sem múltak el a mensi után sem.

Hormonok, leletek, minden rendben. Egy hete kaptam meg mindent a meddőségiből.

Mi lehet ez? Én is elkaptam a sertésinfluenzát?:)

Vagy gyomorrontás?


2009. máj. 6. 08:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!