Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Gyógyszert...

Mitől lehet? Gyógyszert szedek igaz egy kicsit rosszul szedtem mostanában, nemrég volt meg rendesen mint szokott. Terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon fájt alul a hasamnál írtam is ide megnyugtattatok.Gyógyszert szedek igaz egy kicsit rosszul szedtem mostanában, nemrég volt meg rendesen mint szokott. Ma reggel hánytam semmit csak a kávét eddig soha nem volt semmi bajom tőlle. A derekem is nagyon fáj. Ezen kívül semmi bajom. bocsi hogy ide irtam de látom sok profi van.
2009. ápr. 30. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tesztelsz???? Ha túl vagy a mensin, akármennyire nem rendesen jött meg, már mutatja a teszt.

Hányinger ezerből kettőnek lehet a mensi elmaradása /nem szokásos megjövetele előtt.

Ha szedsz fogigátlót, akkor elég kicsi az esély a babára, ha rosszul szedted is (de én nem szedném rosszul, ha nem akarnék gyereket...)

Nőgyógyász...

2009. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nem direkt nem szedtem a gyógyszert!egy két nap volt csak máskor a nőgyógyász is beszedtett velem 2-3 napig 2 szemet!
2009. ápr. 30. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oké, szívesen. Tesztelj, vagy nődoki- az a biztos.
2009. ápr. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2009. ápr. 30. 10:12
 5/6 Grófházy ***** válasza:
100%

Nézd csak mit találtam:

"....A terhesség, a hányinger és a szaglás közti összefüggést az ösztrogén női nemi hormonok okozhatják. A hormonszint ugyanis emelkedik a terhesség kezdete után, ami elengedhetetlenül fontos a várandós állapot fenntartásához. A legtöbb esetben ezek a hormonok hányingert váltanak ki, de megjegyzendő, hogy ezt a kellemetlen tünetet a fogamzásgátló tabletták nagy dózisban történő szedése is maga után vonhatja...."

2009. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jujj köszönöm tehát becsapós lehet attól is hogy amit kihagytam napot azt bevettem maikor észrevettem hogy azon a napon elmaradt. Köszönöm.
2009. ápr. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!