Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kérdés? Először...

Ovu teszt kérdés? Először használok ovu tesztet, a másodikat használtam el a 7 ből ami itthon van. A ciklus.hu szerint 6-án lesz várható ovum, ami 2 nap múlva lesz, de ugyanolyan halvány a mai mint a tegnapi?

Figyelt kérdés
Várjam meg míg pozitívvá válik és az ovu tesztnek higgyek, vagy a ciklus.hu-nak?
2011. aug. 4. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem az ovu teszt a megbízhatóbb!!

legalább is nálam bevált

2011. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15.dpo-n vagyok,akkor normális még,hogy negatív?Látszik a csík de sajnos a tegnapinál nem erősebb.Érzek szurkálásokat a petefészkemben így biztos valami alakul nálam odabenn.Holnapra vagy holnaputánra már pozitívnak kéne lennie!Tartok tőle,hogy lekések.Köszönöm a választ!
2011. aug. 4. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Természetesen az ovutesztnek higgy. Különben nekem mindig egyformák voltak a tesztjeim csak a pozi napon volt pozi. Szóval nem erősödött fokozatosan napról napra hanem egyszer csak pozitív lett. Elsőre baba lett belőle.
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem,folytasd tovább a tesztelést,biztos hogy holnap v. holnap utánra ott lesz a két csík.

én is a 7db-osat használtam és nekem csak az ovum napján volt két csík,előtte való napokban még csak jele sem volt,hogy lesz valami..

2011. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ó akkor nálam ugyanez lehet most.Akkor ráérünk együtt lenni akkor ha pozitív vagy legyünk együtt ma is biztos ami biztos?A mait azért hagynám ki,mert a 2 csíkra várok és akkor több nap után együtt lenni esélyesebb talán a kis "fickók" miatt.Köszönöm,segítettetek,gratulálok a babóhoz :)
2011. aug. 4. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:

úgy is jó ha megvárod a 2csikot,de ártani nem árt ha előtte is együtt vagytok.

Amikor mi hoztuk össze a babát,csak 1szer voltunk együtt bizonyos okokból, és mégis baba lett a dologból. (és az ovu elötti napon történt)

2011. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt annyira megbízható,hogy barátnőmnek pozit mutatott majd kiderült,hogy nincs tüszőrepedése. Ugyanis azt nem tudja mutatni,hogy megreped-e a tüsző. A hőmérőzés a legbiztosabb!
2011. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az ovuteszt még a terhességet is kimutatta a nemvárt előtt 5nappal
2011. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok akinek elsőre összejött! Szerintem nyugodtan együtt lehettek akár ma is ha jól esik. Nekünk is úgy jött össze (szerintem), hogy reggel együtt voltunk és utána este lett pozi a teszt. Azt hittem én is, hogy talán "elrontottuk" így de azért együtt voltunk még a pozi teszt másnap éjjelén is (tehát majdnem másfél napra a teszt után)de tuti nem az talált be! Érzem, tudom, hogy az a reggeli volt a nyerő! :)
2011. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!