Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az, ha a nőgyógyász...

Mit jelent az, ha a nőgyógyász azt mondja, hogy ez még nem terhesség, de akár az is lehet?

Figyelt kérdés
6 hete volt meg utoljára, 32 napos szokott lenni, egész életem alatt nem késett 2 hetet. Használtunk ovulációs tesztet, szóval elviekben jókor csináltuk a terhességi teszt viszont mindig negatív.Pénteken-4 napja- voltam dokinál, azt mondta, hogy ha nem jön meg menjek vissza egy hét múlva, aztóta 4 nap telt el nem jött meg, de ilyenről még nem is hallottam, és ovuláció után már nem voltunk együtt. Azt mondta, hogy hormonális változás van, lehet terhességen kívül más is?Aggódjak?
2011. nov. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhesség gyanús ha késik a havi vérzés, valószínű ha pozitív a teszt, és biztos akkor ha orvos is megállapította a terhességet. Neked ebből a hármasból csak az első tényező van meg. Ha a doki nem látott semmi terhességre utaló jelet, akkor abban igaza van, hogy a terhességen kívül számtalan (sokszor teljesen bagatell, és nem feltétlen súlyos gond)miatt is késhet a menstruáció. A "jókor" való együtt lét csak az egyik szükséges, de önmagában nem elégséges feltétele a teherbe esésnek.
2011. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy ez a három dolog kell, de a kérdés az, hogy ha ez nem terhesség mi lehet még? Illetve volt-e olyan, akinek szintén ilyen körülmények között derült ki a terhessége? Igazából sosem szokott késni, ennyit meg pláne nem, az elmúlt 15 évben, és sztem túl nagy véletlen, hogy pont akkor késik mondjuk másfél hetet, amikor a babaprojektre is rágyúrtunk.
2011. nov. 1. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem 1hét késés után már ultrahangon megállapította a kb.5hetes terhességetmind2 gyermekemnél.Szerintem,ha babás lennél,akkor már látott volna jeleket.Inkább hormonális apró dologról lehet szó.De drukkolok,hogy neked legyen igazad!
2011. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy az is lehet, hogy annyira stresszelsz, hogy amiatt nem jön meg!

nekem a ciklus 46. napján lett pozi!

lehet neked is késői pé-d volt!

szurkolok! szia!

2011. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen se látták a babámat (2 pozítív tesztemre azt mondták rosszul csináltam), csak 2 napra a vizsgálatra a sürgősségin egy harmadik doki látta. Vérvétellel kideríthető egyébként.

Menj el magándokihoz, azok legalább a pénzért törödnek az emberrel nem úgy mint az sztk-sok. A következő babánál én is ezt teszem.

2011. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van, ma tartok a 44.napnál. Most már ott tartok, hogy jöjjön meg, csak tudjam mi van. Mindenki azt mondja,hogy hormonzavar biztos, tehát most már én is így gondolom. A kérdés viszont, ha hormonzavar, akkor az mit jelent? Végignéztem a hormonzavar töménytelen tünetét, de egyik se nagyon jelentkezik. Néha van hányingerem, de azt már lehet beképzelem. A mellbimbóm érzékeny az elmúlt egy hétben, és nem jön meg, minden más változatlan. Ha valakinek hormonzavara van,de próbálkozik összejöhet a baba? És most akkor nem fog megjönni többet? Ez annyira fura, mert eddig tényleg nem volt soha ilyen, és pont akkor van mikor próbálkoztunk?
2011. nov. 3. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináltál terhességi tesztet? Tudom régi kérdés vagy megjött a mensid végül?
2012. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!