Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van a hőmérsékleten kívül...

Van a hőmérsékleten kívül tünete, ha nincs peteérés egy hónapban? A hőm szerint nem volt a hónapban pé-m de a hasam fájdogál egy ideje.

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 14:27
 1/5 anonim válasza:
ez engem is érdekelne mert most én is így vok.36,2-3 közt mozog a mensim óta a hőm. de a hasam akkor szokott szúrkálni ha peteérésem van...
2009. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
görbe?
2009. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2009. máj. 6. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

tényleg úgy tűnik, hogy nincs pé :( Nekem sincs, én prolaktinos vagyok. Ha az a pé elmaradásának oka, akkor a melledből tudsz tejszerű lét préselni, valakinek még préselnie sem kell súlyosabb esetben.


De ezeregy más oka is lehet, hogy nincs peteérés, és szerintem többségében tünetmentes. Ha nem így lenne, akkor tudnánk, hogy baj van már akkor, mikor még nem is tervezzük a teherbeesést.

Az is lehet, hogy csak kihagytad ezt a hónapot. Sok nő van, akinek nincs minden hónapban PÉ.

2009. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy van ahogy az utolso valaszado irta. Sajnos van olyan, hogy pihen a szervezet es nincs minden honapban pe. Nallam is igy volt marciusban. Most ismet volt pe-m. Tehat nem kell mindjart a legrosszabra gondolni, de ha a kovetkezo ciklusban sem lesz akkor el kene menni dokihoz.
2009. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!