Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végződött már jól valakinek,...

Konima kérdése:

Végződött már jól valakinek, ha a 5-6. héten csak a petezsákot látta az orvos?

Figyelt kérdés
Ma voltam UH-on és majd 1 hét múlva kell visszamennem,mert csak a petezsákot látta. Olyan rosszakat olvastam itt ebben a témában.Valaki nyugtasson meg.
2011. nov. 3. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
sya ne izgulj az már nagyon jó jel nálam is igy volt aztán 1hétre rá ott volt most már 20hetes vagyok kislányom lesz
2011. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom hogy az 5.-6. héten még csak petezsákot láthat, többet, mást nem. A 7. héttől látható a baba. Ne izgulj, ott van az a babóca.

2011. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen petezsákot látott, embrionális elemekkel. Most 2 hónapos a kislányom. :)
2011. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már megvolt az abortuszra az időpontom emiatt ... rá 4 napra kellett mennem uh.-ra és vérvételre ! 2 éves múlt a kisfiam :)
2011. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5. héten csak petezsákot látnak.

3. babát várom. Nálam is így volt.

2011. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, nekem is csak petezsák látszott a 6. héten.
2011. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugtattatok,de azért nagyon félek! Sajnos az utóbbi pár hét maga volt a pokol,tegnap temettem el az anyukámat és ha a babucinak is valami baja lett,akkor már totál kiborulok.
2011. nov. 3. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem :(

Nekünk 5 hetesen 7x4mm-es petezsák volt látható.

Aztán 7 hetesen mentünk, akkor már volt szívhang is.

Próbálj megnyugodni és nem idegeskedni, bár ezt könnyű mondani. Nagyon drukkolok neked, minden rendben lesz. Majd írd meg mi lett. 26 hetes lányos km.

2011. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos nem volt szerencsém.Pénteken kell befeküdnöm missed ab műtétre,mert elhalt a picikém.:(
2011. nov. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!