Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy nem? Voltam uh-n....

Baba vagy nem? Voltam uh-n. Az orvos csak petezsákot látott 9.3*2.4mm-est. Azt mondta menjek vissza kedden, mert lehet, hogy nem él. SEGÍTSETEK, TELJESEN ÖSSZE VAGYOK TÖRVE!

Figyelt kérdés
Én írtam többször is,hogy aug.28-án volt meg utóljára a mensesem.Múlt héten voltam másik orvosnál is,de az uh-n nem látott semmit,most meg akinél voltam,azt mondja lehet hogy nem él,láttam a petezsákot a képernyőn.EZT A MÚLT HÉTEN HOGY NEM VETTÉK ÉSZRE,HOGY OTT A P.ZSÁK??Ja és a tesztem ma volt a legerősebb,már nem kellett a fény fele tartani.
2008. okt. 16. 19:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hát javaslom várd meg mit mond az orvos.
2008. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%
Szia, nyugi szerintem babó van, és fog ő élni ne félj! csak ne gondolkodj a legrosszabbon, mert akkor az is lesz. Ha már látott petezsákot az jó jel, bár szerintem korán rendelt vissza, jobb lett volna várni 2 hetet, hogy addigra lásson mindent normálisan. Egyébként utálom az ilyen orvosokat, nekem első uh-n szintén csak petezsákot látott, de egy szóval se mondott ilyen ökörséget hogy lehet nem él, akkor még nem is lehet látni csak később. Szorítok, de tényleg ne stresszelj ezen, ahogy anyósom mondaná elég csak akkor a bajra koncentrálni ha már bekövetkezett előtte fölösleges! Csak pozitívan!
2008. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

szia!

ha eddig olyan volt a teszted, hogy a fény felé kellett tartani, és ma olyan volt, hogy az eddigi legerősebb, de még mindig nem baromi erős, akkor számomra ebből az következik, hogy a hcg-szinted növekedése nem állt meg, hanem emelkedik, és ennek a színárnyalatnak tény és való, hogy a petezsák látványa felel csak meg, nem több!

És akkor múlt héten még tényleg jó, hogy nem láttak semmit!

Szóval, ne aggódj, ott van az a baba, csak szerintem nem szeptember közepén fogant, hanem később! Majdnemhogy a köv.mensid idejében, vagy azelőtti napon... Ez lehet az ok. Nyugalom!

2008. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nagyon aranyosak vagytok!!Kedden megírom,hogy mi az eredmény!!Csak annyira megijesztett,hogy nem él,meg hogy ha vérzek azonnal menjek vissza.Ilyeneket mondott.De én bízom a kisbabámban!!!Egyébként úgy 1 hete kezdtem el érezni a melleimet,h nagyon fájnak,amúgy jól vagyok.Csak iszonyúan megijedtem!!Első baba lesz!!:-))
2008. okt. 16. 21:06
 5/38 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Ha a cicifájás is egy hete van, akkor igazam lesz. :-) De majd írj, szorítok!!!

Pár hónap múlva, reméljük, már megbizonyosodik, hogy mikor fogant,majd az UH-ok alapján be fogja érni magát, ne aggódj! :-)

2008. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszi!!!Remélem nem lesz semmi baj!!Csak megtalálja a babámat az a fránya uh!Lehet szégyenlős a kicsikém!??:-))
2008. okt. 16. 21:19
 7/38 A kérdező kommentje:
A petezsák méretem jó??A méhnyálkah. 9mm
2008. okt. 16. 21:20
 8/38 anonim ***** válasza:
Igen, jók a méretek. Szerintem, ez a baba max 5 hetes!! Inkább 4 és 5 között félúton. :-) Voltatok együtt szeptember utolsó hetében? Mert ott sikerült!! (3.)
2008. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Olyan 13-a körül voltunk együtt szeptemberben,utána nem,mert a 3 műszak mellett nem könnyű összeegyeztetni a dolgokat.Sajna!Mert az igény meglenne a többre... :->>

Így is jók az esélyeim,Kedves 3. ??

2008. okt. 16. 22:00
 10/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én hasonló cipőben vagyok,remélem meg tudlak nyugtatni. Nekem utolsó mensim szept.1.Peteérés szept.21.Ma voltam UH-on és a kis pöttyött láttuk. Azt írták,hogy szabályos petezsák, 3mm. Kérdeztem,hogy ez jó? Azt modták,korához képest tökéletes. És még azt is mondta,hogy ha tegnap mentem volna,ennyit se láttunk volna. Kívánom,hogy minden rendben menjen és ha van kedved,írj privibe.

Problémamentes babavárást kívánok!!!

2008. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!