Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hetes terhességgel felveszne...

Adrika kérdése:

4 hetes terhességgel felvesznek betegállományba? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy el gyakorlatilag még csak 2 hét,csak amiatt kérdezem,mert volt már egy spontán vetélésem,2 veszélyeztetett terhességem és tavaly 1 missed a.b-m !

Nehéz fizikai munkát végzek poros,büdös helyen és nem szeretném,ha megint gond lenne...

Mit gondoltok?


2011. nov. 3. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem igen és egyből táppénzre fognak én is úgy vagyok volt egy vetélésem és 5 hetesen már egyből kiírt.Azóta itthon vagyok kaptam rá gyógyszert is és minden rendben már 16 hetes vagyok :)A körzeti dokid fog majd táppénzen tartani.
2011. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én anno rohantam a pozi teszt után a dokihoz :)!És ki nem mutatta a terhességet az Uh de a dokim tudta már h terhi vagyok a teszt és a nagyon megvastagodott méh nyálkahártya miatt!Engem azonnal táppénzre vett .Én is nehéz munkát végeztem! Úgyhogy kérd nyugodtan sztem táppénzre vesz majd!:)

2011. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nőgyógyász csak akkor vesz táppénzre, ha már bizonyított a terhesség, azaz van szívműködés. Én is egyből tp-re akartam menni, így engem a háziorvos írt ki, aztán szívhang után már a nőgyógyász adta a papírokat.
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos,hisz szerintem a te esetedben ez indokolt!

Gratulálok!

2011. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat-és a gratulációt :)

Remélem tényleg kiír a dr és nem lesz gond!

Akik szintén babára várnak,sok sikert kívánok nekik!

2011. nov. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!