Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki kérdezett és rendelt már a...

Ki kérdezett és rendelt már a gyorgytea.hu -ról?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne, hogy mennyi idő után válaszolnak a feltett kérdésre. Mivel már több, mint 1 hete írtam és még semmi válasz.


Illetve az sem tiszta, hogy az 500Ft tagdíjat egyszer kell megfizetni vagy évente?


Én konkrétan a babaváró-csomagot szeretném majd megrendelni. Ezzel kinek van esetleg tapasztalata?


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. nov. 3. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1. babám úgy született, hogy a Gyuri bácsi teáit ittuk, és a 2. lépcsőnél (fagyöngy t.) teherbe estem. Előtte 2 év 2 hónapot (2 inszem volt) vártunk, de nem jött össze. De akkor még kezdetleges volt ez a program, csak külön-külön vettük meg tőle a "hozzávalókat". Ajánlottam már másnak is, több helyen bejött.
2011. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:

A tagdíjjal kapcsolatban nem tudok segíteni.

A kérdéseimre elég hamar kaptam választ, de nem a honlapon keresztül kérdeztem, hanem az info@gyorgytea.hu-ra küldtem e-mailt.

A babaváró csomag eredménye pedig ma 1 hetes kicsi lány, mi lombik mellett használtuk, így sikerült a 6. lombikunk.

Sok sikert!

2011. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Gratulálok mindkettőtöknek!


A kérdést én is arra címre küldtem, de még semmi...

Én most lombik helyett szeretném inni, mert nem állok még készen egy következő "tortúrára". :(

2011. nov. 4. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi de gratulálok a pici babádhoz sumergo!!!megérdemeltétek már:)most olvastam a hírt:)én is ide járok már 2 éve és sok válaszodat olvastam már mégegyszer gratula:)és elnézést a belekontárkodásért.
2011. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!