Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyermekvállalás egyedül?

Gyermekvállalás egyedül?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnék, de jelenleg nincs kapcsolatom. Kissé már meguntam a várakozást egy olyan férfira, aki családot is szeretne, nem igazán volt ezzel a dologgal szerencsém. Érdekelne a véleményetek a tudatosan vállalt egyedülálló anyaságról...
2011. nov. 4. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sok szerencsét meg erőt kívánok mert nagy szükséged lesz rá! Anyagilag te tudod h állsz, nekem pl nem menne a dolog semilyen szempontból. 2 hós a babám tudtam h nehéz lesz, de még annál is nehezebb. A párom nem sokat segít sem a babás dolgokban, sem a házi munkában. Sokat dolgozik, nem lustaságból! Még azt is életmentőnek tekintem ha leviszi a szemetet vagy elmosogat néha. Nem akarlak lebeszélni, mert csodalátos dolog anyának lenni, és a babád egyetlen mosolya kárpótól az öszes rosszért, de kösd fel a gatyád! Érzelmi szempontról nem tudok mit mondani, de gondolom h jobb a szerelmednek szülni mint egy 'kémcsőnek'!

Nekem minden tiszteletem azoké akik ezt meg tudják csinálni!

2011. nov. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia

szintén zenész!!

2011. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. 33 éves vagyok. Fiatalabb már nem leszek. Hál, istennek anyagilag nagyon jól állok. Édesanyámmal élek, most mert egyedül maradt a házban és haza költöztem. Már nagyon régóta vágyom egy kisbabára, de eddig reménykedtem, hogy sikerül megtalálnom az igazit. De minden kapcsolatomnál hamar kiderült, hogy csak én tervezek hosszútávra. És ezt meguntam.
2011. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szia.én a kezdetek óta egyedül nevelem,és tény hogy nem egyszerű. szerintem,ha az anyagi helyzeted megengedi és erősnek érzed magad ahhoz,hogy mindent megtegyél neki,és ha beteg/nem súlyosra gondoltam/nem rúgnak ki a munkából,ha otthon maradsz a gyerekkel,ha már ovis,vagy sulis,akkor vágj bele. nagy élmény az biztos,és sok örömet ad.
2011. nov. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, gondoltam megírom, hogy éppen most voltam ultrahangon és már 8 hetes a kis pocaklakó.
2012. febr. 9. 17:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok sok boldogságot! 1 voltam :)
2012. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot :)
2012. febr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azóta is egyedül vagy? Apuka egy éjszakás volt vagy hogy sikerült összehozni? Tudja hogy terhes vagy?
2012. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nem éppen egy éjszakás, de azért kapcsolatnak sem mondható. Pár éjszakás...

Elmondtam neki, de mondtam, hogy nem várok el tőle természetesen semmit, sem anyagi, sem semmi egyéb részvételt, de egyelőre eléggé lelkesedik és úgy érzi szeretne részt venni a gyereknevelésben, meglátjuk később hogy érzi majd.

2012. febr. 12. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a helyzet most? Megszületett a baba? Hogy bírod egyedül?


Én épp e helyzet előtt (vagy ha a Jóisten is úgy akarja, már benne) állok. 33 éves vagyok, megértem az anyaságra, és apukajelölt is van hozzá, akitől viszont sajnos sok tényező miatt nem számíthatok hosszútávú aktív segítségre. De "ha nem megyek fejjel a falnak, sose tudom meg, hogy be tudom-e törni".

Azért nagyon szeretnék hasonló cipőben járókkal levelezni!!

2013. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!