Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztetek már így? Biztosan...

Éreztetek már így? Biztosan nem vagyok egyedül.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a pozitív hozzáállás nagyon fontos,mégis úgy érzem,néha becsapom magam.Minden hónapnak úgy indulok neki,hogy most sikerülni fog,amikor erre gondolok rögtön jön az érzés,dehát eddig is mindent megtettünk és mégsem sikerült.Az első sikertelen hónapok nagyon megviseltek lelkileg,de azt veszem észre,hogy mostanában már nyugodt beletörődéssel veszem tudomásul amikor megjön a mensesem.Ez szerintem nem jó.Komolyan mondom erről tanulmányt kellene írni,hogy mi játszódik le a sikertelen hónapokban a párokban.Ti is éreztek igy?Mit tesztek,hogy feltöltödjetek reménnyel,bizakodással?Bocs,ha nagyon lelkis vagyok,de szerintem nem vagyok egyedül.Huh,nehéz ez.
2011. febr. 11. 10:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül, sok ismerősömnek akkor jött össze, mikor megfeledkezett egy kicsit róla. Elterelte a figyelmét egy költözés, nyaralás, egy kihívásokkal teli munka.

Sok sikert!

2011. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!Én is ugyanúgy érzek,mint Te!Az első hónapokban sírtam mikor megjött és most pedig csak egy sóhajt ejtettem!Szerintem sem jó,de nem tudunk mit csinálni!Mindig ugyanazzal a lendülettel állok neki minden hónapban és mindig bevetek 1-2 praktikát!Előző hónapban vettem ovu tesztet,múlt hónapban gyertyaállás most is megjött 2napja,most aviva tornázni fogok,mindent megadok a reménynek!Egy biztos NEM SZABAD FELADNI!!Ja és mellé nekem az is betett,hogy terhes lett a tesóm a második próbálkozós hónapjukban...!!De most benne merítek erőt!

Ti mióta próbálkoztok????

2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Másfél éve mult,hogy szeretnénk babát.Férjemmel minden rendben.Én átjárható vagyok,a harmadik clostiadagot vettem be.Ha még két hónapunk sikertelen lesz,akkor laparoszkópia,inszemináció.
2011. febr. 11. 11:27
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja,és igen:ovu teszt,fenék alá kispárna,cickafark,palástfű,tavaly még a nyaralást is peteérésre időzítettük,férjnek e-vitamin,nekem Elevit,premens,duphaston.És próbálok nem "rágörcsölni",csak várok.
2011. febr. 11. 11:34
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Hát akkor nálatok is minden rendben,nálunk is csak nem jön a baba...!!De hidd el mindkettőnknek sikerülni fog még idén!!!

2011. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom, hogy nagyon nehéz, mert mintha én írtam volna ki ezt a kérdést...Szintén zenész, sajna...29 éves vagyok, 2,5 éve próbálkozunk a babával. Mint te is írtad, minden hónapban a reménykedés, a próbálkozások, aztán jön a menses. Sírás, kétségbeesés, majd kezdődik minden elölről. Ovu-tesztek, vitaminok, egészséges étrend, gyertyaállás, mindent kipróbáltunk már. Van ovulációm, velem elméletileg minden rendben, a férjem pár hónap múlva indul spermavizsgálatra.

Jelenleg három rokonom terhes, az unokanővérem, aki pco-s mellett természetes úton teherbe esett, az unokahúgom, aki összesen 1 hónapot várt a terhességre, rögtön sikerült (ez a második babája lesz) és a nővérem, akinek szintén elsőre sikerült (szintén második baba). Hurrá!! Persze, rettenetesen örülök a babáknak és minden jót kívánok, de mind a három terhességnél, mikor tudomást szereztem róla, belülről csak egy kérdés villogott: "miért nem én?????"


Szóval én is csak csatlakozni tudok és várni a válaszokat, hogy lehet ezt túlélni? Hogy lehet hónapról hónapra boldog várakozással nézni a teszteket? Nekem már nem megy. Én már ott tartok, hogy jelenleg a szexhez sincs kedvem, mert akkor végülis legalább tudom, hogy miért nem pozitív a teszt.

Na, de fel a fejjel!! Sikerülni fog az a baba, én a férjemből merítek erőt. Mert ő még mindig ugyanúgy szeret, mint mikor nekiálltunk a "baba projectnek" és bár most egy időre szüneteltetjük, azért pár hónap múlva újra nekiállunk. Talán kell is ennyi szünet, hogy nem várjuk, nem görcsölünk...(mondjuk könnyen mondják, hogy ne görcsöljünk rá - az istenért, hiszen már 2,5 éve próbálkozom, hogyne görcsölnék!!!)

2011. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én most vagyok padlón! Laparoszkópon már túl vagyok és azóta se jött össze! Nem értem már én ezt.......
2011. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kitartás!Bőgd ki magad,megkönnyebbülsz,aztán nagy levegő és indul az új hónap.
2011. febr. 12. 07:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött össze mikor eldöntöttem már nem is kell.Igaz második gyereknél.
2011. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 hemanjajo ***** válasza:

nos...

tavaly áprilisban meghallt az ujszülött kisfiam..

szeptemberben ujjabb próba...ami mütéthez vezetett...méhen kivüli,belső hasüri vérzés,egyik petefészkemet ki is vették..

de nem adom fel..bár 33éves vagyok...és már eléggé szorit az idő..de soha nem adom fel...és mindenkit ezzel akarok buzditani..holnap uj nap virrad..és..vannak még csodák..

2011. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!