Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok terhes ugye?...

Nem vagyok terhes ugye? Marc.9-en voltunk utoljára egyutt, ovszerrel vedekeztunk. Marc.19-20-a korul meg is jott rendesen. Apr. Elejen hanyingerem volt, ezert csinaltam tesztet (gabriel) negativ lett.

Figyelt kérdés
Mivel a panaszaim nem multak elmentem a haziorvoshoz, elkuldott hasi uh-ra mert meg volt nagyobbodva az epeh-m.Az uh-n annyit mondtak, hogy furca alaku az epeh-m. Apr-ban es majusban is megjott. Majus 18-an voltam nogyogyasznal, azt mondta, nem lathato petezsak. Jun-ban es jul-ban is megjott. Kozben teszteltem, mind negativ. Most szeptemberben felfaztam, szurt a hasam, a vesem, koldokom korul is. Megjott, de sokkal kevesebb, fajdalmak nelkul. Ugye nem vagyok terhes? Nem is hiztam, inkabb fogytam.
2011. szept. 24. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez vicc????
2011. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod márc.9-én voltál utoljára a pároddal, és május 18-án voltál nődokinál. Ha terhes lennél akkor májusban már látta volna egy nődoki a terhességet. Szerintem biztos, hogy nem vagy terhes.
2011. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak ez mostani mensi elegge megijesztett. mert a 2-3. napon eleg eros szokott lenni, nagy fajdalmakkal 5-6 napig tart, most meg csak 4. es a hasam is faj. kozrejatszhat egy elhuzodo felfazas, hugyuti fertozes?
2011. szept. 24. 15:20
 4/8 körömlakk válasza:
100%
Hány éves vagy te 14??????szerinted ha márciusba teherbe estél volna nem lenne már nagy hasad?már a 6. honapban lennél!gondolkozz már normálisan!Főleg hogy mindig megis jött!miylne kéréds ez?nyilván azért mert felfáztál!!!
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy! Az egyik barátnőm barátnőjének a testvérének a keresztanyja is pont így járt!!!

Ne várd meg még hirtelen megszülsz a buszon vagy bárhol!!!

Azonnal menj a szülészetre, és meséld el nekik is hátha tudnak még rajtad segíteni!!!

2011. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy
2011. szept. 24. 18:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hihetetlen. Ha nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor a lábadat se tedd szét egy pasinak se!!!!!!!!!!!
2011. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igaza van a 17:25ösnek,készülj a babára,mert lehet még az éjjel ott kötsz ki.Ilyen hülye embereket.
2011. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!