Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára-holnapra?

Eszo kérdése:

Ki nem várja mára-holnapra?

Figyelt kérdés

izgultok?

mikor teszteltek?


2011. nov. 4. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
mai napra nem várom. Próbálok nem izgulni. Tesztet majd csak jövő hét végén csinálok. Ha addig nem történik semmi. Amit remélek. :)
2011. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 21-23 naposak ciklusaim. A 21 nap kedden járt le, a 28. nap 8-án esedékes. Eddig még semmi, de azért kivárom a 8-át...
2011. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szerdára nem vártam, eddig semmi. 25-ös tesztem tegnap még nega volt, majd holnap tesztelek újra.
2011. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na mi a helyzet? teszteltél újat?


nekem eddig még a mai nap sem jött meg..és általában mindig reggel szokott..úgyhogy remélem ma már nem is jön..sőőőőt remélem abszolut nem is jön!

lehet,hogy holnap reggel tesztelek, mert kb már 2 hete lehetett a peteérésem..hááátha mutat vmit az a teszt..

2011. nov. 5. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! Majd gyere az eredménnyel!
2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%-os vagyok. Tegnap beinvesztáltam egy clearblue-ba, de nega lett. Többet nem veszek drága tesztet, jó az olcsó is. Ma mintha látnék rajta valamit, de inkább csak vagy odaképzelem, vagy szellemcsík. Te hogy állsz?
2011. nov. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia!

sajna sehogy..szombaton teszteltem X-epillel..full negatív..aztán én is vettem egy kicsit drágábbat, vmi COREX volt a neve..ma reggel csináltam, de az is negatív :-((

mindig 26-27 napos a ciklusom!!ez meg már a 29.nap..és mindig reggel szokott megjönni, szóval azért titkon még reménykedek..csak most meg már attól tartók, hogy nem vmi ciszta miatt késik-e vagy ilyesmi!!!

2011. nov. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!