Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy egyáltalán...

Normális, hogy egyáltalán nincs mellfeszülés és érzékenység? Pozitív teszten kívül semmi tünetem.5 hetes km

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8 hétig semmi tünetem nem volt. Kivéve ugye a teszt.
2010. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd lesz, ne izgulj:-)Na, viccet félretéve: nekem sem volt túl sok tünetem, és azóta sincs.Nagyon féltem a hányástól, de az is hála Istennek elkerült.Nem is gondoltam volna, hogy ilyen terhesség is létezik.Mindenkitől csak a rosszat hallottam, meg azt, "hogy majd megtudod".De úgy látszik engem is kímél a picurkám.Remélem ez így is marad, még a fele hátra van.Kellemes babavárást mindannyiunknak!!!

20h km

2010. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. :) Köszi, hogy válaszoltatok! Sok boldogságot Nektek is! :)
2010. nov. 15. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem volt és a mai napig semmi bajom nincs,csak abból jöttem rá hogy terhes lehetek hogy nem jött meg és ilyen még soha nem volt,pedig a 12 heti uh-n még az is kiderült hogy az egy az kettő:-))
2010. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:))) Hu akkor kétszeresen is gratula Neked. :))
2010. nov. 15. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Persze normális. Nekem most a 6-7. hétig az ég világon semmi tünetem nem volt. De szó szerint semmi, ha nincs a + teszt, nem is tudom hogy terhes vagyok (a menzim rendszertelen, 47-50 napos ciklusban fogant a 2. baba).

Az első terhességnél meg már a nem várt előtt voltak tünetek.

2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális! nem feltétlen kell tünetnek lennie, és van, hogy el is tűnnek a tünetek egy időre, meg még csak 5 hetes vagy, ilyenkor főleg normális, ne aggódj!:)

Majd lesznek még tünetek, mindenkinél más és más a terhesség.

2010. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!