Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap sem jött össze!...

Ez a hónap sem jött össze! Peteérésem van, csak a beágyazódással vannak problémáim. A palástfű teát napjában mennyit fogyasszak vagy hogyan igyam? Peteérésig cickafark, utána meg palástfű, bejött már valakinek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

És a megtermékenyülés biztos megtörténik? Jókor vagytok együtt?

Máshol olvastam, hogy ezek a teák igazából a gyulladásra jók, de ettől független én is iszogatom.

2009. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy jókor vagyunk-e együtt? 8 éve próbálkozunk,szerinted soha nem vagyunk jókor eggyütt?Lehet hogy jók gyulladásra is,de én amit lehet már mindent kipróbizok,van akinek bejött,hátha segít nekem is.Vesztenivalóm nincs azt hiszem!
2009. máj. 7. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem írtál túl sok részletet a kérdésben, nem gondolhattam, hogy 8 éve próbálkoztok.
2009. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is bocs nem akartam durván válaszolni,de most nem vagyok formában tudod lelkileg,dobtam ismét egy hátast!
2009. máj. 7. 10:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,elég régóta téma nálunk a baba,a doki szerint nincs gond vagyis amik előjönnek azokat elhárítjuk,de mindig van valami. A férjem rendben van, nekem meg hol cisztám van,hol a prolaktinom nö meg.Szóval...
2009. máj. 7. 10:20
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon ízlett a palástfű, én azt ittam egész nap.
2009. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hülyeség, én elmennék a helyedben biorezonancia vizsgálatra, vagy talpmasszázsra. Nem tudom, hogy Te miben hiszel. Ahogy írod, amilyen problémáid jönnek elő, nekem kicsit olyan, mintha lelki eredetűek lennének, dehát a 8 év után meg lehetne érteni.

Itt többen írták már a teákat (naponta 2 csésze), hogy segítettek, meg a barátcserje kapszula.

2009. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg másik orvoshoz nem akarsz elmenni? Hátha van valamilyen házi praktikája. Az én dokim azt javasolta, hogy az esélyes napokon szex előtt irrigáljak 1 liter vízbe 1 mokkáskanál szódabikarbónával, hogy a hüvely ph-ja megváltozzon, hogy a spermiumoknak kedvezőbb legyen. Én E-vitamint és folsavat szedtem (1-1). Mondjuk nekünk irrigálás nélkül is sikerült, csak később történt baj, úgyhogy nemsokára mi is újra tudjuk kezdeni. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2009. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!