Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a görbémről?...

Mit gondoltok a görbémről? Várom véleményeteket? !

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 7. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Minden esélyed megvan a babára a görbéd szép , jókor voltatok együtt , ugyhogy a többi már csak a természeten múlik de esély az 100% ughogy nagyon drukk és ird majd meg mi lett... .-DD

2009. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Majd megírom mi lett az eredmény :)
2009. máj. 7. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem teszteltél? Már tegnap is írtuk neked egy páran, hogy tesztelj!!
2009. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)) Van egy halvány pozitívom, csak nem hiszem el, mert halvány, viszont most meg rámtört egy kis émelygés és egy kis szédülés. Nemsoká kiugrom a dm-be egy tesztért :)
2009. máj. 7. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
tesztelj,jók az esélyeid!A halvány pozi is pozi!!!!!
2009. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Reméljük,hogy az is + lesz bár ha nap közbe csinálod lehet,hogy az is csak halvány lesz.De a halvány csík is csík:)!!!Nekem is az volt és itt van már mellettem az 5 hónapos nagy fiam.

Sok sikert írj majd,hogy mi van.

2009. máj. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat, egyenlőre nem tudom elhinni hogy sikerülhetett ilyen hosszú idő után :)
2009. máj. 7. 09:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél végül? Mi lett az eredmény? Lehet már gratulálni?
2009. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( elég nagy fájdalommal megjött, ma megyek a dokihoz, hogy vizsgáljon meg mert iszonyatos fájdalmaim vannak :((
2009. máj. 8. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!