Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajfestés témában szeretném a...

Hajfestés témában szeretném a véleményeteket kérni. Ti mit gondoltok erről? (újságcikkhez kell a vélemény)

Figyelt kérdés

Cikket fogok írni ebben a témában, úgyhogy kérlek válaszoljatok :)Természetesen névtelenül fogom megírni, összesítve a véleményt.


Nos, a mait kor legnagyobb hajdivata nem is a festés, hanem a szőkítés... ti mit gondoltok erről? Szerintetek nagyjából mennyi ideig marad a szőke haj a divat? Ti követitek az aktuális hajdivat-irányzatot? Mit tudtok a szőkítés lehetséges, hajra gyakorolt mellékhatásairól? Ha szőkítettetek milyen színről, mennyi idő alatt, mennyire szőkére, és miért/kiért? :D Azt hiszem egyelőre ennyi, ha eszembe jut még valami, majd beírom még :D


2010. okt. 15. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem örökké divat marad!:) Amúgy én úgy gondolom ,hogy vannak akik a szőkére míg mások a barnára vagy feketére esküsznek ez ember függő:)Én is festem a hajam ;)Amúgy a szőkítés nagyon roncsolja a hajat.Barátnőmnek konkrétan "szétégett" a haja a szőkítéstől(ez akár a fodrász hibája is lehet..):D
2010. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és tudod milyen gyorsan szőkítette le? Milyen volt az eredeti hajszíne? a témában jártas vagyok, csak kell sok vélemény is xD
2010. okt. 15. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem a szőkítés a divat..vagyis ahol élek ott szinte mindenki most festeti át a szőke haját valami természetesebb színre..:D de más helyeken biztos máshogy van..szőke haj szerintem mindig divat lesz..énis gondolkodom rajta hogy ha megint hosszú hajam lesz megint szőke leszek..:D mert általánosban barna hajam volt..de olyan semmilyen színű..és nagyon szerettem volna szőkét..ballagásomra be is lett festve..és egyből szőke lettem..szóval semmi világosabb barna aztán úgy szőke.lelett szivatva és szőkére befestve..de nem az a nagyon szőőke..meg nemis sötétszőke..hanem olyan szőkeszőke.érted:D pasiért amugy xd volt akkor baráátom..aztán mondta h ő megőrül a szőke csajokért, de h nekem jó ez a barna, igy vagyok jó..de mivel szőkét akartam régebb óta, befestettem.erre mivan? nem tetszett neki xd pedig többség szerint nagyon jól állt:D csak aztán meguntam h annyi pénzt kidobok rá..meg aztán töve meg sötétebb színű volt..néha olyan vöröses :|..mondjuk ez lehet fodrász miatt..meg nagyon tönkretette a hajam..tört összevissza..:/ de annyira hiáányzik*-*..szóval egy olyan félév múlva remélem isméét szőke lehetek:D
2010. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. eset:

A szép egészséges hajam amikor még "szűz" volt, festés, vasalás...ügyileg..Befestettem szőke XXL Color-al. Felül narancssárga, alul citromsárga lett. Akkor rájöttem, h a világos árnyalat nem áll jól. A hajam állaga száraz, dúrva tapintású, szénakazal lett. 3 nap múlva(h ugye kicsit bezsírosodjon a hajam) mentem a fodrászhoz csokira befestetni.


2. eset:

Amikor feketére volt festve a hajam. Azt ugye egy idő után meguntam..mentem a fodrászhoz, aki azt mondta inkább ne blansoljuk az egészet csak melírokat. Na az szerencsére szőkére sikerült, nem pedig citromsárgára. Az állaga elvékonyodott lett és úgy nyúlt a fésülésnél mint a rágógumi.


3. eset:

Megint fekete voltam és megint meguntam szal go fodrász, megint blansolás, de most az egész le lett, és csibesárgra sikeredett azt ugye átfestettük csokira. A hajam tapintásáról ne is beszéljünk..


Azóta voltam már vörös, de azt a színt nagyon hamar kidobta a hajam(szerencsére). És most már kb. 1 éve barna vok, de soha a büdös életben semmilyen más színre nem fogom festetni az tuti.

A hajam kezd egyre egészségesebb és dúsabb lenni.


20/L

2010. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) de csak óvatosan azzal a szőkítéssel, inkább több lépésben, de legalább nem roncsolja ANNYIRA a hajadat :)
2010. okt. 15. 19:17
 6/8 A kérdező kommentje:
dina, köszi a választ :) igen, a szőkítéssel kézen fogva jár a sárgásodás és a seprűhaj... kivéve persze ha ügyes a fodrász, és megmondja hogy több lépésben érdemes
2010. okt. 15. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
én is úgy látom, hogy mostanában a szőke annyira nem menő, inkább a természetes színek. De lehet, hogy nem jó körökben mozgok:) Szerintem mindig is divat lesz, főleg a kis p.csák körében:) Sosem követem az aktuális hajdivatot, sem bármilyen más divatot. Élénkvörös/sötétvörös/lila/ciklámen árnyalatok között válogatok már 5 éve:D Konkrét mellékhatásokat nem tudok, csak azt, hogy káros.
2010. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2010. okt. 16. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!