Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhességi tesztek több...

Ha terhességi tesztek több idő múlva jeleznek csak +-at vagy halvány +-at, akkor biztosan kizárható a terhesség?

Figyelt kérdés
És hogy lehetséges?Hiszen nem csak akkor tud elszineződni a 2. vonal,ha van a szervezetben HCG?
2009. máj. 7. 11:58
 1/6 anonim válasza:
Minden teszt tájékoztatóján, oda szokták írni, hogy csak a megadott időn belül (kb 5-10 perc) olvasható le az eredmény! Állítólag azért lehet téves pozitív később, mert a teszt anyagai még reakció képesek maradnak! Ezért ha később pozitív lesz akkor az nem jelent terhességet! Ha mégis kétségeid vannak, akkor egy másik tesztel végezz egy újabb vizsgálatot, és azt pontosan betartva csak a meghatározott időn belül olvasd le! Ha viszont időben olvasod le, és halvány az a + jel, akkor az terhességet jelent! A vonal erőssége a vizeletben található HCG koncentrációjától függ!
2009. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány csík volt először,pár nap múlva megismételtem,akkor már intenzívebb volt.Ha halvány volt a teszted,ismételt meg pár nap múlva.Én másnap végeztem egy másik márkájú tesztet,az negatív volt.Két hét múlva még egyet,az egyértelműen pozitív volt.Azóta minden rendben a picivel. :) Tehát van egy halvány pozitív és egy negatív tesztem,2 héttel később intenzíven pozitív lett.Valószínű ekkor fejeződhetett be a beágyazódás,minél több idő telt el,annál több volt a szervezetemben a HCG.


10 hetes kismami

2009. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek üzenem: én értem és tudom mi áll a tájékoztatóban,csak azt nem értem hogy jó,jó hogy megőrzi a teszt a reagáló képességét,de ha nincs a szervezetben HCG,akkor miért lesz +?Lehet,hogy túl komplikálom,de nekem ez magas....

2009. máj. 7. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
En mar a rengeteg tesztelesrol lehetnek hires. Sok fajtat kiprobaltam mar de ha nem volt baba akkor azon sem kesobb sem hamarabb semmilyen csik nem jelent meg. Neghettem 5 perc utan akkar 10 oraval is kesobb ugyanolyan negativ volt. Tavaly mikor babas lettem (sajnos elveteletem), akkor semmit nem mutatott a reggeli teszt de viszont ahogy rapillantottam kesobb kb 1-2 ora mulva ott volt halvanyan a masodik csik es baba volt. Szerintem ha van hcg akkor ott lesz csik. Tudom olvastam tobbszor, hogy sokakat becsapott a teszt es nem volt baba megsem de ott sosem lehet tudni mi tortent valojaban. Lehet elkezdodott valami, termelodott egy leheletnyi hcg aztan megis abbamaradt es masnap, harmadnap mar nem mutatott tobbet masodik csikot a teszt. Egy mondjuk egy-ket napos hcg termeleshez eleg egy nap is, hogy negativra visszaessen a hcg ha barmi gond tortent (nem a 6-8 hetes terhessegekrol beszelek).
2009. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó hallani,olvasni amit írtál!3. -nak üzenem!Köszönöm!
2009. máj. 7. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont azt jelentheti, hogy babó van a dologban.

Én is csináltam a 4. késős napon egy tesztet, 1 csík, majd kb. 12 perc után egy halvány 2. csík. De tudtam, hogy azt már nem kell mérvadónak tekinteni.

2-3 nap múlva még mindig semmi, vettem egy másik fajta tesztet, s azon már 2-3 mp múlva erősen látszott mindkét csík. 2 nap múlva a doki is megerősítette a jó hírt:-)

Úgyhogy ha úgy jártál, mint én, elképzelhető a terhesség. Csinálj 2-3 nap múlva egy újabb tesztet!

2009. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!