Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor próbálkozhatunk újra a...

Mikor próbálkozhatunk újra a babával?

Figyelt kérdés
2 hónapja volt missed abom. Azóta már kétszer is megjött a menstruációm. A dokim 6 hónapot mondott az újboli próbálkozáshoz. De már alig bírok várni. Ti mikor kezdtétek újra a próbálkozást? És sikerült is?
2009. máj. 7. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A második babával próbálkoztunk, de valami gond volt. Mi utánna az orvos tanácsára 1 évet vártunk. Elsőre teherbe estem, de sajnos megint nem jött össze. Utánna vártunk még egy évet és újra első próbálkozásra sikeresek voltunk. Akkor már minden rendben volt. Azóta még egy babát szültem minden gond nálkül.
2009. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha korai/8 hétnél fiatalabb/terhességed szakadt meg,akkor 1-3 hónap,ha későbbi,akkor ajánlatos a 3-4 hónapot kivárni.Sok sikert!

2009. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 10 hónapja volt missed ab-om sajnos! Azután kivártuk a 4 hónapot, amit a doktor mondott és már eltelt megint 5 hönap de sajnos ha a fejem tetejére állok akkor sem sikerül terhes mardnom! Nagyon szeretnénk már babát de valamiért várat magára a picike! Remélem neked nagyobb szerencséd lesz!
2009. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is missed ab.-om volt, nekem 3 hónapot mondott a doki, de ha kibírjuk 6 is lehet. Hát mi nem várunk addig. Most van meg másodszor, még egy mensit várunk és utána próbálkozunk újra.

Már elmúltam 35, úgy érzem nincs már időm éveket várni, tudom nem jó arra gondolni, hogy mégegyszer megtörténhet a baj, de mi van, ha igen, nem szeretnék 40 évesen szülni. Többen írták itt, hogy még a 3 hónapot sem várták meg és egészséges babát szültek. Én már jól érzem magam, rendesen 28 napra jött meg a műtét után is, ilyen szempontból szerintem nekem nem szükséges többet várni. A másik kérdés meg, hogy mikor sekerül újra teherbe esni, lehet hogy csak 3 hónap múlva, akkor meg olyan, mintha 6 hónapot is kihagyott volna az ember. Én már úgy vagyok vele, ha jönni akar az a baba, ha itt az ideje, úgyis jönni fog!


Sok szerencsét kívánok nektek!

2009. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Részvétem... :( Nekem még 2008-ban volt missed ab-om kb. 9 hetesen. Egy menzi jött meg, nekem a doki 6 hét pihenést mondott műtét után. Ahogy letelt első próbálkozásra egyből terhes lettem, 8 hónapos a kisfiam. :)


Kívánom, hogy neked is legalább ilyen jól sikerüljön!

2009. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetes magzatomat veszítettem el, missed ab-om volt.

A doki 2 mensit mondott, de én még nem éreztem készen magam, még túlságosan gyászoltam. A műtéttől számítva 4 hónap telt el, mire újra igent mondtam a kis jövevényre. Azonnal babás lettem. Az első trimeszter végén járok, minden rendben van.

2009. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!