Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kielemezné valaki ezt a jónás...

Kielemezné valaki ezt a jónás naptárat?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 7. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A függőleges vonal a jónás napod a , a vizszintes vonal az azt megelőző 3 nap amikor a születési adatod szerint a leg termékenyebb avgy a sárga és fekete pöttyök az a mensest jelzik de azza nem kell foglalkozni mert az koránt sem biztos hogy ugy van mert azt is születési átlagból számít.

A függőleges vonal föl9ött az a kis rajz ha felfele áll a vége akkor fiu ha lefele akkor lány fogantatására van nagy valószínűség.

Azt sem árt megfigyelni hogy a jónás napod (függőleges vonal) az adott napon a két vonal között hol helyezkedik el mert az kb az órát vagyis napszakot mutat ha elöl akkor délelött vagy hajnalban ha hátúl akkor délután és éjjel és így tovább.

Remélem tudtam segíteni.

Én is sokáig ezt használtam de nekem nem jött be sajnos...

Remélem neked bejön.

Jah és a jónás naptár szerint 85 % a fogantatás esélye míg egy spontán aktusból pékor csak 30 de nálam sajna nem sikerült...

Sok szerencsét!!!!

2009. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha úgy esik a függőleges vonal, hogy a két nap között?! Akkor mikor tanácsos együtt lenni? Nekünk ez volt az 1. jónás hónapunk, de sajnos úgy tűnik, ez most sikertelen volt, de nem adjuk fel!
2009. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha pont a vonalra esik pl hétfő kedd közé akkor értelemszerűen kedd éjjel és hajnal a jó időpont .
2009. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán nyöghettél volna annyit hogy köszönöm.....
2009. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!