Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlo szedesenek...

Fogamzasgatlo szedesenek abbahagyasa utan mennyi ido mulva fogant meg a babatok?

Figyelt kérdés
En 6 honapig szedtem egyebkent tudom hogy 3 honap nem sok ido de megsem akar jonni.
2011. nov. 7. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyből megfogant a babám gyógyszer letétele után.
2011. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5év szedés után 1 hónapra rá már terhes voltam :) 2hét múlva szülök :D
2011. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 10 évig szedtem, persze megszakításokkal, letétel után a 4. hónapban fogant meg, a ma már 18 hónapos fiam:-)
2011. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hülye voltam és nem hallgattam a dokira és úgy gondoltam várok egy kis tisztulási időt.7 évig szedtem,vártam 3 hónapot(nem kellett volna),és rá 5 évre lettem terhes.
2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló abbahagyása utáni hónapokban a legkönnyebb teherbe esni :)
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Idén márciusban hagytam abba, júliusban már pozitív volt a teszt! :)

20 hetes km

2011. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 8 évig szedtem, és az abbahagyás után rögtön terhes lettem.

Könnyebb teherbe esni közvetlenül a tabletta abbahagyása után.

És hülyeség, hogy hónapokat kell várni, hogy kiürüljön, a tabletta 1 nap alatt kiürül, különben nem kéne szedni naponta. Ha nem ürülne ki, akkor nem lehetne teherbe esni.

2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első terhességem előtt nagyon vágytunk a babára.7 év gyógyszerszedés után letettem a bogyót,és 3 évig kellett várnunk első nagy szerelmünkre a Kislányunkra.Nem nagyon akartunk több babát vállalni,hiszen a mai világban már egyet is nehéz felnevelni.

Aztán egyszer úgy alakult hogy nem volt pénzünk kiváltani a gyógyszeremet,és mondtuk kihagyunk egy hónapot,abból úgy sem lesz baj.

Pontosan két és fél hétig nem szedtem a gyógyszert,és ez elég volt.Rá 9 hónapra megszületett a második nagy szerelmünk a Fiúnk.Úgyhogy nincs min aggódnod.


Ha viszont biztos akarsz lenni az orvosod ois azt fogja mondani hogy a gyógyszer letevése után 6 hónappal kell csak esetleges vizsgálatra menni.Akkor viszont nincs msá dolgotok felkeresitek a pároddal az orvosodat és ő elmondja hogy mi a teendő,és legalább megnyugodhattok afelől,hogy csak türelmesnek kell lenni,és jönni fog az a Baby baba.

Sok sikert boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2011. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 évig szedtem, abbahagytam, kövi hónapban már terhes voltam. Holnap lesz 5 hónapos az én kis csodám.
2011. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az első bogyó mellett a második amint letettem azzonnal
2011. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!