Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után még nem jött meg? Babát szeretnénk és már az első hónapban próbálkoztunk. Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
9napja késik,7.én teszteltem negatívat:( voltatok már így hogy késett fogamzásgátló abbahagyása után?Lehet hogy még nem álltak helyre a hormonjaim?meddig várjak?mikor menjek nőgyógyászhoz szerintetek?
2011. júl. 11. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem a tabi abbahagyása után először 38, majd 45 napra jött meg, de azóta volt 42 napos ciklusom is...eddig a januári abbahagyás óta egyetlen egyszer jött meg 28 napra!

Szóval sajnos inkább sanszos, hogy a tabi kavar, mint hogy baba legyen :(

2011. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia. Ha abbahagytad a fogamzásgátlót, az a normális, ha 1-2 hetet késik az első igazi menstruáció. Ez lehet 1-2 hónap is extrém esetben több.

Nekem 5 hétre jött az első menstruáció tabi után.

2011. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A tabletta abbahagyása után nekem 39, majd 45 napra jött meg. Utána meg pár hónapot kimaradt. Szóval össze vissza. Azt mondták, ez a gyógyszer abbahagyása után normális. Azóta babát várunk. 12hkm
2011. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok: ja és azt hozzáteszem, hogy januárban hagytam abba és először áprilisban volt PÉ-m...

Remélem te a szerencsésebbek közé tartozol és nálad nem ez van :(

2011. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet baba is, de lehet hogy a tabletta kavar be. Mondjuk ha negatívat teszteltél az 5. napon akkor sanszosabb hogy a tabletta. :(
2011. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. Egyébként sem baj, ha gyógyszer után tisztul a szervezeted néhány hónapot. (Bár ezek a gyógyszerek már nagyon gyengék, de akkor is.) Én annó augusztusban hagytam abba a gyógyszert és március végén már pozitív lett a teszt. Viszont közben össze-vissza jött meg. Talán 3x a 7 hónap alatt.
2011. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy belekérdezek a kérdésedbe Kedves Kérdező.

Kedves Utolsó!Ezt,hogy 7 hónap alatt 3x-or volt,ezt úgy érted,hogy összesen 3x-or jött meg a 7 hónap alatt,vagy úgy,hogy 3x-or jött meg időben,és a többi késve?Egyébként én is januárban hagytam abba a Diane 35-t,azóta próbálkozunk,de tudom,hogy a Diane erős gyógyszer,tehát várok nyugodtan,majd ha teljesen helyreállt a hormonháztartásom,úgyis jönni fog a baba!:)

2011. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Manka68 ***** válasza:

Én 20!! év tabi után azonnal óraműszerűen kezdtem el működni, pedig végig ugyanazt a régi tabimat szedtem. És nem én vagyok a kivétel, ez lenne a normális. Mármint hogy nem összevissza jön meg utána. Az én dokim azt mondta, hogy ha abbahagyás után rendszertelen a vérzés, az valószínűleg anélkül is ilyen lenne, csak a tabi eddig elfedte a dolgot, és hozta időre. Ha babát szeretnél és nem akarsz hónapokat idegeskedni, hogy baba, vagy csak a hormonok, kérj egy hormonlabort, abból kiderül, hogy rendben vagy-e.

Én biztos nem tudtam volna türelmesen várni a csodára.

2011. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Aki kérdezte, igen nekem a 7 hónap alatt jött meg összesen háromszor. Tény és való, hogy nekem előtte sem volt rendszeres. Viszont 8 évig szedtem a gyógyszert, így ahhoz képest szerintem elég hamar összejött a baba, de látod kedves kérdező, azért nem az első hónapban. Nyugi, el ne kezdj már post parázni!
2011. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem világéletemben össze vissza volt a ciklusom. Kb. másfél évig szedtem most hosszabb szünet után minipillt (más én nem szedhetek), és mikor 3 hónapja elhagytam napra pontosan jött meg kétszer, egyszer meg 4 nappal később. Most meg remélem egyáltalán nem fog :)

Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy nem azért kell várni, hogy a szervezeted kitisztuljon, hanem hogy a méhnyálkahártya megvastagodjon, mert különben nagyobb az esélye a vetélésnek.

Szerintem bármikor mehetsz orvoshoz, ha mást nem hát megbeszéled vele, hogy mikortól próbálkozzatok, illetve egy általános vizsgálat + rákszűrés sem lenne utolsó (ha még nem volt).

2011. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!