Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretném ha megírnátok mi a...

Szeretném ha megírnátok mi a véleményetek? Volt-e már aki hozzám hasonlóan járt?

Figyelt kérdés
3 hónapja szedek fogamzásgátlót. Egy hónapja új fogamzásgátlóra váltottam. Mikor elkezdtem szedni, rá az 5. napra együtt voltam a barátommal, belém élvezett. Úgy gondoltam úgyis már előtte is szedtem gyógyszert, és pár napja múlt el a menstruációm, nem lehet gond, elvégre a fogamzásgátlónak az a dolga hogy védjen a teherbe eséstől. És nehogy pont én legyek terhes, mikor én gyógyszert is szedek egy ideje. Néhány napja viszont elfogyott a havi gyógyszer, és ma kellett volna hogy megjöjjön. De nem. Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy talán terhes lettem, de tesztet még nem merek csinálni, várok még. Reménykedek benne, hogy csak a másfajta gyógyszer miatt késik, csakhogy eddig még semmi mellékhatás, hogy meg fog-e jönni. Általában érzem ha meg fog, kicsit fáj a derekam, a hasam, de most semmi. Sokszor az jár a fejemben hogy mi lesz velem ha valóban terhes lettem, és ha rá gondolok a sírás kerülget. Terhes lehetek?
2009. máj. 7. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen gyógyszerről váltottál milyenre. Ugyanis nem mindegy abból a szempontból hogy folyamatos-e a védelem vagy sem. Ha kisebb hormontartalmúról álltál át nagyobbra akkor úgy tudom hogy nem kell kiegészítő védekezés, ha fordítva akkor viszont kell valamennyi. Véleményem szerint egyébként nem vagy terhes, gyógyszerváltásnál összekavarodhat a menstruáció, akár ki is maradhat. Ne parázz nagyon minimális az esély a terhességre.
2009. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
El kell, hogy keserítselek. 3-an születtünk a családban fogamzásgátló mellett, gyógyszerváltás miatt. Szal nagyon is meg kéne csinálnod azt a tesztet!
2009. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem árt, ha minél hamarabb tesztelsz, mert nekem is sikerült teherbe esnem gyógyszerváltáskor, pedig én szoptatós fog. gátlóról váltottam normálra (Marvelon). Mégis sikerült, szerencsére a fiam makk egészséges, pedig nem is vettem észre, hogy terhes vagyok, ui. nekem a mensim is megjött.. 2,5 hónapig szedtem a gyógyszert a terhesség alatt, mire kiderült.
2009. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A tesztet csináld meg.Én voltam ugy tabletta mellett,hogy abbahagytam,és csak a 4-ik napon jött meg a menzim!
2009. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is jártam már így, és nálam úgy bekavart, hogy még terhes tüneteim is voltak. vérvételen is voltam, meg minden, de kiderült hogy csak a gyógyszer. nekem akkor a doki b6-ot írt fel mellé. nyugodj meg, szerintem nem vagy terhes, de lehet hogy tényleg el kellene lőnöd egy tesztet.
2009. máj. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

b6 vitamint MINDEN no kene szedjen aki fog.gatlot szed!


lehetsz terhes, elotte kellett volna konzultalj az orvossal h mikortol ved az uj gyogyszer. szedd ossze a batorsagod es csinalj 1 tesztet vagy menj el vervetelre ha biztosta akarsz.

2009. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma reggel megjött, nagyon örültem neki! De azért majd egy tesztet megcsinálok, a tanácsotokra:)
2009. máj. 8. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!