Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Costy szedésével kapcsolatos...

Costy szedésével kapcsolatos kérdés? A Clostyt is hasonlóan kell szedni mint a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy elég ha az adott napon beveszem bármikor, vagy órához kell kötni? (pl minden reggel 8 órakor veszem be)?

Méhpempőt is szeretnék még mellé szedni (termelői), úgy gondoltam, hogy reggel éhgyomorra megeszem a méhpempőt, este meg lefekvés előtt a Closyt. Azt úgy lehet?


Valamint ha ma jött meg a mensim fél5 körül, (de még csak "nyűglődik"-hol barnás, hol véres, kis mennyiségű)-akkor mára számoljam a ciklus első napját, vagy a holnap legyen az 1??


Előre is köszönöm a válaszokat:))


2011. jún. 22. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:

a mensi elsö napja az az a nap amikor véres vagy barnás váladék már van,nem muszáj tiszta vérnek lennie.ez jele hogy megkezdödött a méhnyálkahártya leválása.tehát elkezdödött a ciklusod.igy aznap kezdheted szedni ha ugy mondta az orvos.

méhpempöröl nem tudok semmit.én teáztam.

2011. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi:) nekem a ciklus 3. napjától kell elkezdenem szedni. Akkor ezek szerint pénteken szedjem be az első szemet?


Te mikor szedted a gyógyszert-kell időhöz kötni, vagy elég, ha beveszem valamikor aznap...?!

2011. jún. 22. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem szeretnélek összezavarni, de én pont hogy úgy tudom, hogy a menzesz első napjának az a nap számít, amikor ténylegesen erősen (kellő mennyiséggel) vérzel. Kérdezd meg az orvosod (akár telefonon is), hogy ő mit gondol erről.
2011. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi utolsó:) nem zavarsz össze, még van pár napom eldönteni, hogy hogy szedjem:D


Te is szedtél Clostyt? TE akkor így szedted?

2011. jún. 22. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! én is úgy tudom,hogy a menzesz első napjának az a nap számít, amikor ténylegesen erősen vérzel. Én a menses 2. napjától szedem a closty-t, nem mindig ugyanabban az időben.
2011. jún. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a menzesz 2. napjától szedtem 2*1-et. Értelemszerűen így reggel és este. És tényleg az első nap mikor rendesen megjön.

2011. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elsö vagyok,nekem az orvos mondta hogy az is mensinek számit ha barnázol az elején,én megkéredeztem mert nem tudtam.
2011. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ismét elsö vagyok,amugy ha elolvasod a betegtájékoztatót rajta van hogy mensi hiánya esetén bármikor elkezdhetö.szóval tök mindegy mikor kezded egy nap nem oszt nem szoroz.én elsöre ugy kezdtem.aztán rá két hétre megjött akkor szedtem mensi második napjától,majd két hónapra rá minden rendbe jött és terhes lettem.
2011. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is írt fel a doki, az 5. naptól 1x2-t. Igazából szerintem nem számít annyira,hogy melyik nap kezded, mert már olvastam, hogy valakinek 3., 5., vagy 7. naptól kell szednie. Nem egységes.


Viszont nekem a doki azt mondta, hogy a két szemet egyszerre, reggel vegyem be, azonos időben-nagyjából.


Nem tudom ez mennyire volt hasznos neked, mindenesetre majd drukkolok, hogy összejöjjön!

2011. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget nektek!!! :))
2011. jún. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!