Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sasszeműek válaszára lenne...

Sasszeműek válaszára lenne szükségem! Megnéznétek hogy szerintetek pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

2 vagy 1 vonalat láttok?


[link]


[link]


Köszi előre is!


2011. nov. 8. 13:40
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
56%
Ez olyan pozitív mint a háborodás!!!:DAnnyira de annyira gratulálok neked.Ez 100%,h pozitív!!!
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:

A lombikos vagyok:

Több CB tesztem nem volt, így az nem tudom mikor lett volna erősebb, de egy nappal előtte már ilyen tesztjeim voltak.

[link]


A CB mivel ha jól tudom 50-es teszt, nem mutatja ki túl hamar.

most is babát várok, most nem lombikkal, és a mostaninál sima teszveszen rendelt teszteket használtam. A felsők 10-es, az alsók 25-ösek, nekem messze ezek mutatták ki legkorábban a babát.


[link]

2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

a cb-teszt linkjét elküldenéd még 1 szer ha megkérlek?vmiért azt nem tudtam megnyitni..:S


nah ezeken szépen látom a 2.vonalkákat:))))

2011. nov. 8. 15:20
 34/54 A kérdező kommentje:

azt hiszem megfájdúlt a szemem úgy hogy inkább egy nagy lendülettel behelyezem a kukába a tesztet mert mindíg megnézem....aztán lesz ami lesz lapon majd csinálok később másikat:)

köszi mindenkinek!

2011. nov. 8. 15:23
 35/54 anonim ***** válasza:

Itt a CB még egyszer, remélem most jó lesz:


[link]


Remélem pár nap múlva már nem kell meresztgetned a szemed! :)

2011. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

Szia!Kedves válaszoló,szerintem ez egy halványka pozitív!de meg kell mondanom,hogy a lehető legbonyolultabb tesztet vetted,ami szerintem nem egyértelmű!Vegyél egy Gabriellt vagy X-epil vagy minden,amit vagy két vonal vagy egy..!

És én azért halkan gratulálok és drukkolok,hogy erősödjön a csíkocskád!

2011. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Hamar teszteltél. De ettöl függetlenül én látom halványan a +-t. Várom a csütörtöki tesztet eredményt!
2011. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

A Clearblue 50-es érzékenységű, tehát a legkevésbé érzékeny teszt. Érdemesebb lenne ilyenkor 10-essel tesztelni.

Szerintem aki azt írta, hogy egyértelműen pozitív, az félreértette, ezen a teszten egy + jelnek kéne lennie, nem csak vonalnak. Én negatívnak látom.

2011. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív. Majd 3 évig teszteltem minden hónapban CB-vel, meg a vaterás 10-essel.

Amit sokan nem tudnak: A CB ugyan 50-es teszt, de mivel az abszorbens része a tesztek közül a legnagyobb, ezért a lehető legnagyobb felületen szívja fel a vizeletet. Ezért mutathatja ki hamarabb a terhességet, mint mondjuk egy 25-ös teszt.

Szóval, én látom a + jelet, igaz, nagyon-nagyon halványan. Kérlek ne éld bele magad, még nagyon korai, ne keseredj el, ha aztán negatív lesz.

Majd írj!

2011. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Épp most vesztünk össze a férjemmel emiatt...2 szer szóltam neki hogy nézze meg de épp h egyet pislákolt rá már mondta is hogy negatív..én meg felhúztem magam hogy nem igaz h ennyi ideje nincsen h megnézze rendesen(pedig élőba jól látszódik csakmeg kellene nézni).......elég nevetséges...

Inkább azt kívánom hogy magam helyett valaki olyannak jöjjön össze baba aki már régóta vár rá!!!!!!!!!

2011. nov. 8. 20:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!