Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem ertem! Megneznetek a...

Nem ertem! Megneznetek a gorbemet? A ciklusaim, mindig 28 naposak, tehat pe-s a 14. napon kene legyen, tehat ma, akkor az ovuteszt miert negativ? Lehet hogy nem jo? Mert a hom meg felugrott.

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 14. 19:07
 1/7 Grófházy ***** válasza:

lehet,hogy elcsúszik.Nem törvényszerű a 14.napon való ovuláció.Ezt ne vedd biztosnak.

Tesztelj tovább még pár napot

2009. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tesztelek meg a kov napokban is, csak azt nem ertem, hogy a hom felugrott szepen es a teszt megis negativ.
2009. máj. 14. 19:27
 3/7 Grófházy ***** válasza:

ha késik az ovulációd,de megjön a 28.napon,akkor sárgatestelkégtelenség is lehet.

Vezesd a ciklusod,és tedd fel még ide,vagy a ciklus végén mutasd meg orvosnak.

Ezen az oldalon egy nagyon kedves és segítőkész főorvos válaszol a kérdéseidre 6 órán belül.Sőt ha átküldöd neki a görbédet meg is írja milyen.


[link]

2009. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen ovutesztet használsz?
2009. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
clearblue ovu tesztet hasznalok. Az jo?
2009. máj. 14. 20:06
 6/7 Grófházy ***** válasza:

megint 1. vagyok.

Én vateráról rendeltem.Sokkal olcsóbb mint a clear blue,és árban sem mindegy...

Nekem bejött.Tök egyértelmű.One step ovulation test a neve.Ha a keresőbe beírod,hogy ovulációs teszt,akkor már csak választanod kell

2009. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a görbéd,s látom,hogy nem mindig u.abban az időben méred a hőd.Erre figyelj,hogy mindig u.akkor mérd,mert az 50 perc eltolodás okozhat hő eltérést,s becsaphat,akár 1-2 tized változás is lehet.Nekem erre a dokim hívta fel a figyelmem,s amiota be van állitva a telom ébresztőre,azota gyönyörű szabályos a görbém(mint a nagy könyvben)Azon meg ne lepődj meg,hogy nem volt pozitiv az ovuteszt,erre már nem egy pl van,s kiderült a végén,hogy volt pé csak nagyon alacsony votl az lh szint.Itt találsz pl-kat!!! [link]


Szorítok)))


AY

2009. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!