Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki felírta az első clostim...

A doki felírta az első clostimat és ha azt beszedtem de nem sikerül akkor vissza kell menni vagy utána még az hat 2 hónapig is?

Figyelt kérdés
Kicsit érthetetlenül tettem fel ,bocsi ,csak ezt nem értem mert azt mondta a doki ha nem jön össze 3-4 hónapon belül akkor menjek vissza,akkor most ez hogy van?
2009. máj. 8. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is most vagyok az első clostis hónapnál. :) A doki megultrahangozott a 10 és 12-ik napon és azt mondta, ha megjön menjek hozzá rögtön, ha nem akkor 10nap múlva. Mióta próbálkoztok a babával? Ultrahanggal követte a peteérésed a doki?
2009. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg akkor 3 dobozzal kellett volna felírnia, mivel ha beszeded akkor még egy hónapon keresztül van hatása, tehát a következő ciklusban még hat, de utánna már nem.

Remélem segítettem.

2009. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi 3 hónapja próbáljuk de semmi:(


Tegnap voltam hormon vérvételen annak is meg van az eredménye úgy hogy szerintem ha elmúlt felhívom és megmondom neki hogy kész a lelet és hogy nem -e nézne meg


Nem tudom ő olyan nyugodtan van:)Mindig azt mondja hogy nyugodjak meg mert lemerné fogadni hogy 3 hónapon belül terhes leszek!!


pedig sokan dícsérik hogy nagyon jó orvos

Ja amúgy nekem peteérési zavarom van és a vérvételen az eredmények a referencia tartományon belül vannak kivéve az LH szintet:(

azt nem tudjátok miért lehet picit alacsonyabb?

2009. máj. 8. 07:39
 4/9 anonim ***** válasza:
2vagyok: Mi már 9 hónapja próbálkozunk sajnos sikertelenül, most tartunk ott hogy végre van rendszeres mensim és a hőm+ovuteszt alapján van peteérésem. Ez viszont csak 3 hónapja van így, tehát ha azt vesszük akkor csak 3 hónapja lehet igazán esélyünk a babára, de eddig semmi.
2009. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia. A closti ha több hónapon keresztül! Én a SOTE II-re járok és ott mondta az orvosom. Én egy hónapig szedtem, a következőben nem és akkor sikerült. Volt már vetélésem, pcos-em van, de nem kellett utrogestant szednem mert a closti hatása még tart. 18 hetes vagyok és minden rendben.

De ez dokifüggő és attól függ milyenek a leleteid!

Sok sikert a babához!

2009. máj. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én a második adagot keztem el szedni és már csak napi egyszemet mert az első napi kettő túl jól sikerült viszont két szem után 7.-ik ciklusnapon uh-n kiderült,hogy előző hónapból maradt egy 30mm-es tüsző ami nem repet meg így abba kellett hagynom a szedést!14.napi uh-n mégis lett kettö 24 és egy 23mm-es tüszőm!Így ha még kell köv.ciklusban már csak napi felet szedek 5-től 9.-ik napig!Azt azért nem értem miért nem nézi a dokid meg uh-val milyen a closti eredménye mert bajt is okozhat a túl stimulálás mivel mindenkinek máshogy reagál a szervezete!És az is fura,hogy erre nem hívta fel a figyelmed!Nagyon könnyelműek az orvosok ezzel a gyógyszerrel holott a ciszta kialakulásának veszélye így sokkal nagyobb!!!Sok sikert a mielőbbi babaáldásért!!!
2009. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na én is ettől félek,de most hívjam én és kérjem hogy nézzen meg?Totál hülyének fog nézni:(

A vizsgálatokból mindig azt mondta hogy tökéletesebb nem is lehetne.

CSak hát most na félek hogy nekem is elvékonyítja vagy valami:(

2009. máj. 8. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,hajlamos a closti elvékonyítani a nyálkahártyát ami meg nem jó mert hiába termékenyül meg a pete beágyazódni nem fog tudni!Szerintem nyugodtan hívd fel!Neki kötelessége lenne követni uh-n a gyógyszer hatását mert nem c-vitamin!!!Sok sikert!!!
2009. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ok:)

csak ez olyan kellemetlen mert igaz én fizetek de nekem kell kérni mindent:(

De lehet jobb lenne akkor ha peteérési időszakban kérném hogy nézzen meg ,igaz?

2009. máj. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!